• We wrześniu Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pabianicach ogłosiła nabór do służby przygotowawczej w swej jednostce. Po zweryfikowaniu dokumentów złożonych przez kandydatów starających się o przyjęcie do służby pozytywnie do etapu II zakwalifikowano 73 do systemu zmianowego oraz 16 do systemu codziennego.

  Teraz przed kandydatami etap II, czyli testy sprawności fizycznej, podzielony na dwa dni. We wtorek, 25 października, chętni do pracy w straży pożarnej będą musieli wykazać się umiejętnościami w podciąganiu na drążku, rzucie piłką lekarską i biegu po kopercie. Dzień później czeka ich próba wydolnościowa.

  Kandydaci mają obowiązek bezwzględnie posiadać: strój sportowy, ważny dokument potwierdzający tożsamość oraz ważne zaświadczenie od lekarza (wystawione nie później niż 30 dni przed testem sprawności fizycznej).

  Najlepsi przejdą do etapu III.

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. Ciekawe czy psychotesty przyjdą mlodzi. Bo teraz z psychiką u nich kiepsko. No i tym co się dostaną do PSP gratuluję 3 tys zł. pensji i pracy w ciężkich warunkach.

  Możliwość komentowania została wyłączona.

  REKLAMA
  STAROSTWO
  REKLAMA
  NAJNOWSZE WYDANIE

  REKLAMA

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA