• Aflofarm Farmacja Polska po raz kolejny uplasował się na1. miejscu w Rankingu Firm Rodzinnych Forbesa w kategorii firmy z przychodem powyżej 100mln zł z województwa łódzkiego. Tym samym na półkę Aflofarmu trafiło czwarte już wyróżnienie.

    18 października odbyło się V Forum Firm Rodzinnych Forbesa dla firm z województw łódzkiego i świętokrzyskiego, a wraz z nim gala wieńcząca wydarzenie. Nagrody odbierały m.in. firmy lokalne z przychodem powyżej 100 mln zł, wśród których znalazł się Aflofarm– zajmując w rankingu zaszczytne 1. miejsce.

    Tegoroczna statuetka stanowi czwartą nagrodę przyznaną firmie z Pabianic. Pierwszą z nich Aflofarm odebrał w 2018 roku, otrzymując wówczas wyróżnienie dla firmy odpowiedzialnej społecznie. Kolejne nagrody wręczone zostały w 2019 oraz 2021 roku, kiedy nadano firmie najwyższe 1. miejsca w Rankingu Firm Rodzinnych Forbesa.

    Podczas V Forum Firm Rodzinnych, które w tym roku odbyło się w pabianickiej Fabryce Wełny Hotel&SPA, przedstawiciele rodzinnych biznesów dyskutowali na temat po-pandemicznej kondycji biznesu rodzinnego, wyzwań z jakimi aktualnie spotykają się firmy podczas budowania swojej wartości, jak również tymi, które dopiero przed nimi, a które związane są m.in. z rosnącymi kosztami surowców, energii, pracy czy inflacją. Na tegorocznym podium, tuż za Aflofarmem, znalazły się także firmy: TME oraz Raw Pol Stefański.

    Udostępnij