• News will be here
 • Zawodnicy Azymutu zaprezentowali swoje nawigacyjne i biegowe umiejętności na dwóch imprezach rozegranych na rodzimym podwórku.

  W czwartek, 13 października, zakończyła się kolejna edycja organizowanych przez Orientuś Łódź zawodów pod nazwą Łódź Park Tour. Pamiątkowe statuetki, medale, dyplomy i słodkości trafiły do rąk zawodników Azymutu, którzy uplasowali się w pierwszej szóstce całego cyklu. Złoty medal wywalczyli: Hania Pabich, Mariusz Pabich, srebro – Marcin Krawczyk, a brązowe krążki – Sara Lorenc i Maria Pabich. Na V miejscu uplasowali się Zosia Redzynia, Piotr Pilarski i Iwona Sztranek, a na VI miejscu – Marika Kozuń i Tomasz Pabich.

  W sobotę, 15 października, rozegrano mistrzostwa Łodzi w nocnym biegu na orientację zorganizowane przez MKS Metalowiec Łódź. Mapa w Wiśniowej Górze jak zawsze sprawiła pabianiczanom trochę problemów, ale cała reprezentacja Azymutu zameldowała się na podium.

  Mistrzami Łodzi w biegu nocnym zostali: Marika Kozuń, Iwona Sztranek, Dominik Łubisz i Michał Łubis; wicemistrzami: Katarzyna Konc, Maciej Sztranek i Tomasz Pabich, a na trzecim miejscu uplasowali się: Maria Pabich i Paweł Sztranek.

  Już dzisiaj, 22 października, ostatnie mistrzostwa Polski. Tym razem na najdłuższym dystansie. Trzymamy kciuki za zawodników UKS  Azymut!

  Udostępnij