• Zapaśnicy PTC reprezentowali Pabianice w 31. międzynarodowym turnieju zapaśniczym – memoriale im. Władysława Bajorka w Krakowie.

  W zawodach brali udział również reprezentanci Norwegii, Danii, Włoch, Ukrainy i Czech. Pabianicki klub reprezentowało 16 zawodników w trzech kategoriach wiekowych.

  W kategorii dzieci I miejsca zajęli Dominik Drzewiecki (kat. 50 kg) oraz Lucjan Popecki (kat. 60+ kg). III miejsce wywalczyli Aleksander Jagusiak w kat. 32 kg oraz debiutujący Jan Iwaszkiewicz w kat. 45 kg. Dalsze miejsca zajęli Norayr Harutyunyan i Grzegorz Iwaszkiewicz.

  W kategorii młodzik najlepiej wypadł Piotr Jarzębski, który zajął II miejsce, a jego brat Łukasz był trzeci (obaj kat. 57 kg). III miejsce zajęli Kordian Świniarski (kat. 44 kg) oraz Gracjan Adamiec (kat. 52 kg), który po emocjonującej walce położył na łopatki reprezentanta Norwegii.

  W kadetach I miejsce w kat. 80 kg po bardzo emocjonujących pojedynkach wywalczył starszy z braci Adrian Drzewiecki. II miejsce w kat. 71 kg zajął Franciszek Gross, który w walce finałowej uległ reprezentantowi Włoch – najlepszemu zawodnikowi tej grupy wiekowej. Dalsze miejsca zajęli: Mateusz Godlewski, Jakub Beda, Kasjan Wlazłowicz i Bartosz Kabza.

  Trenerami zawodników PTC są Grzegorz Szyszka, Przemysław Kłębowski i Sebastian Grzelczyk.

  Udostępnij

  REKLAMA
  STAROSTWO
  REKLAMA
  NAJNOWSZE WYDANIE

  REKLAMA

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA