• 8 listopada Przedszkole Miejskie nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi zmieniło się w kolorową scenę, na której swoje talenty wokalne, taneczne oraz aktorskie prezentowały dzieci z pabianickich przedszkoli w ramach VII Przeglądu Miejskiego „Utalentowane Przedszkolaki – TV Show”.

  – W tym roku zebranych na przeglądzie powitał kolorowy klaun, który przeprowadził wszystkie przybyłe przedszkolaki przez zaczarowany świat uzdolnień – mówi dyrektor PM 11 Monika Witusik-Kamieniak.

  Gospodarze powitali wszystkich ludowym tańcem włoskim „Tarantella”, a w gorące klimaty zabrali uczestników wydarzenia reprezentanci Przedszkola Miejskiego nr 13 w tanecznym układzie do piosenki Alvaro Soler.

  Przedszkolaki z PM 14 zaśpiewały i zainscenizowały utwór „Popatrzcie na jamniczka”, który poruszył serca widowni. Do gorącej Grecji zaprosiły zebranych dzieci z PM 8, tańcząc do utworu Grek Zorba, a wyjątkowy i zabawny układ sceniczny zaprezentowali wychowankowie PM 12 w piosence „Kubeczek”, niesamowicie wcielając się w role kuchennych przedmiotów, niczym z bajki „Piękna i bestia”.

  – Dzieci z Przedszkola Miejskiego numer 15 zaprezentowały inscenizację do utworu „Była sobie żabka mała”, przestrzegając zebranych przed nieposłuszeństwem względem rodziców. Występy uświetnił również taniec z kwiatami w wykonaniu dziewczynek z Przedszkola Miejskiego numer 2 – opowiada pani dyrektor.

  Prezentacje zakończyła piosenka „Idzie jesień” zaśpiewana przez utalentowane wokalnie dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi.

  Wszystkie reprezentacje otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy.

  Udostępnij