• Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej w tym roku obchodzi dostojny jubileusz 100-lecia istnienia.

  Rok szkolny 2022/2023 został ogłoszony przez Barbarę Staszewską, dyrektorkę szkoły „Rokiem obchodów 100-lecia szkoły”. Z tej wyjątkowej okazji zaplanowano wiele atrakcji  dla uczniów, rodziców, absolwentów, pracowników oraz sympatyków szkoły. Szczegółowe informacje dotyczące obchodów już niedługo będzie można znaleźć na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Facebook: Sp Wola (ikonka z logo szkoły – białym krukiem).

  Finał obchodów zaplanowano na 12-13 maja 2023 roku, kiedy to pod patronatem wójta gminy Ksawerów Adama Topolskiego odbędzie się oficjalna uroczystość, podczas której organizatorzy gwarantują niezapomniany „powrót do przeszłości” oraz piknik z wieloma atrakcjami dla dzieci tych młodszych i „nieco” starszych. Nad przygotowaniami do finałowych uroczystości czuwa specjalnie do tego powołany komitet organizacyjny.

  Organizatorzy proszą absolwentów, byłych pracowników szkoły o udostępnianie swoich zdjęć z okresu uczęszczania do szkoły (pracy w szkole) wraz ze zdjęciami z chwili obecnej  z dopiskiem zawierającym imię i nazwisko oraz rok ukończenia szkoły (zakończenia pracy w szkole).  Wszystkich – łącznie z  rodzicami byłych uczniów, sympatyków szkoły oraz mieszkańców gminy Ksawerów – proszą natomiast o udostępnianie fotografii i pamiątek związanych ze Szkołą Podstawową w Woli Zaradzyńskiej oraz nadsyłanie spisanych anegdotek, wspomnień, życzeń. Owoce tych zbiorów będzie można obejrzeć podczas obchodów 100-lecia, jak i w mediach społecznościowych.

  Fotografie, pamiątki, życzenia  oraz wspomnienia można przesyłać na adres e-mail: 100leciespwola@gmail.com , za pomocą mediów społecznościowych na koncie Facebooka: SPWola SPWola  lub dostarczać pocztą tradycyjną bądź osobiście do sekretariatu szkoły: Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej, ul. Hubala 55, 95-054 Ksawerów.

  Zachęcamy do śledzenia strony internetowej oraz mediów społecznościowych szkoły oraz do wspólnego wspominania i świętowania!      

  Udostępnij