• Pomysłodawcą tego wydarzenia w klubie Mariańska był Damian Nowacki „Daimon”.

  W środę (16 listopada) w klubie bilardowym Mariańska mogliśmy uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu  „OBUDŹ SIĘ – sztuka jako forma wyrażania siebie oraz własnych emocji” autorstwa psychologa Damiana Nowackiego.

  Tematem przewodnim była interpretacja tytułowego hasła „Obudź się” przez artystów występujących tego dnia przed publicznością oraz promowanie szczęśliwego życia opartego na autentyczności i w zgodzie z indywidualnymi wartościami.

  Wydarzenie rozpoczęło się od performence’u, do którego scenariusz napisał Damian Nowacki „Daimon”. Po nim wystąpiła Agata Radek.

   – Dziewczyna z ogromnym talentem i duszą artysty. Podczas wydarzenia pierwszy raz w swojej karierze odważyła się zaśpiewać swoje piosenki przed publicznością oraz przeczytać pisane przez siebie wiersze – mówi organizator.

  Potem Magdalena Kwasik opowiedziała o przygotowanej przez siebie wystawie oraz o tym, jak poprzez malowanie radzi sobie z emocjami. Anhelina Stronska zatańczyła do przygotowanej przez siebie choreografii, która opowiada o jej smutku i strachu oraz o tym, jak dzięki temu radzi sobie w życiu. Rafał Urbankowski opowiedział, jak dąży do szczęśliwego życia, spełniając swoje marzenia o produkcji filmowej.

  – Trzy utwory na skrzypcach, które stanowiły trylogie jego historii, zagrał Arthur Lewinowicz – opowiada  „Daimon”. – Arthur opowiedział o tym, jak dzięki muzyce wygrał z ciężką chorobą.

  Wydarzenie zwieńczyła premiera teledysku, w którym gościnnie udzieliła się Agata Radek. Materiał wideo do teledysku zrealizował oraz zmontował Krzysztof Este Łyszkowski.

  Oficjalna premiera wideoklipu „Obudź się” miała miejsce w piątek, 18 listopada, o 14.00.

  Link do teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=hjSjYXDKbgo

  foto: Krzysztof Michaś

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. O pełną fotorelację z imprezy oraz autorem powyższych zdjęć jest Krzysztof Michaś (@K.M Photo). Pozdrawiam 🙂

  Możliwość komentowania została wyłączona.