• „André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok”.

  Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół – za pośrednictwem kinowej retransmisji!

  Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.

  André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.

  Zacznijmy więc wspólnie 2023 rok z André i jego orkiestrą przy dźwiękach walczyków, marszy, słynnych operowych i operetkowych arii oraz największych przebojów muzyki popularnej. Do zobaczenia przed wielkim ekranem!

  Przygotowaliśmy aż cztery pokazy, a bilety są już dostępne w kasie kina oraz w sprzedaży internetowej:

  Sobota 07.01 – godz. 18:00 https://tiny.pl/wdbdg
  Niedziela 08.01 – godz. 13:00 https://tiny.pl/wdbd5
  Niedziela 15.01 – godz. 13:00 https://tiny.pl/wdbd8
  Wtorek 24.01 – godz. 17:00 https://tiny.pl/wdbdz
  Czas trwania: około 150 minut (w tym ok 10 min przerwy)
  Napisy: polskie
  Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

  Bilety kosztują 45 zł oraz 39 zł w przedsprzedaży (przy zakupie do 2 dni przed wybranym wydarzeniem)

  Udostępnij