•  Helios zaprasza na najbliższe seanse w kobiecym gronie. W najbliższą środę, 14 grudnia fanki Kina Kobiet będą mogły zobaczyć zwariowaną komedię o małżeństwie, które chciało zmiany, a nie… ZAMIANY! Tradycyjnie poza pozytywnym filmem na panie czeka także moc atrakcji i konkursów. 

    Komedia „Na twoim miejscu” opowiada historię Kaśki i Krzyśka – młodego, atrakcyjnego małżeństwa z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu… Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności. 

    Film w lekki sposób rozprawia się z ważkimi tematami, ukazując uniwersalną prawdę o międzyludzkich relacjach. W rolach głównych widzowie zobaczą Paulinę Gałązkę i Mirona Jagniewskiego. Na ekranie partnerują im między innymi: Maria Pakulnis, Magdalena Lamparska, Jan Frycz i Michał Czernecki. 

    Najbliższe Kino Kobiet obfitować będzie także w atrakcyjne konkursy. Jeden z nich wyróżnia się szczególnym warunkiem uczestnictwa – nawiązując do zbilżającej się gwiazdki, Helios zaprasza tym razem w kolorowych, świątecznych swetrach

    Kino Kobiet to jedyne w swoim rodzaju połączenie specjalnie dobranych na tę okazję nowości filmowych oraz świetnej zabawy wyłącznie w kobiecym gronie, a także wielu atrakcji przed seansem. Bilety na grudniową odsłonę cyklu są już dostępne w sprzedaży!

    Udostępnij