• Duży wybór kwiatów, okolicznościowych bukietów, wiązanek i wieńców. Wszystko świeże, eleganckie i w dobrej cenie. Do tego wyjątkowy wybór trumien, urn i akcesoriów pogrzebowych, a także możliwość zamówienia usługi pogrzebowej i skorzystania z najnowocześniejszych karawanów. To wszystko w najnowszym kompleksie kwiaciarniano-pogrzebowym firmy „H.Skrzydlewska”, który zacznie działać od 17 grudnia w Pabianicach przy ulicy Orlej 24.

  Na mapie Pabianic już niebawem pojawi się nowy obiekt. W budynku po kultowej już restauracji „Skałka” uruchomiony zostanie nowoczesny kompleks kwiaciarniano-pogrzebowy firmy „H.Skrzydlewska”. Zostanie oficjalnie otwarty 17 grudnia.

  Efektowny i nowoczesny obiekt

  Otwarcie chcieliśmy zrobić wcześniej, ale konieczne było dostosowanie pomieszczeń wiekowego już budynku do wymagań współczesnego klienta, który poszukuje nowoczesnych miejsc, dobrze zaopatrzonych i dobrze skomunikowanych – mówi Witold Skrzydlewski, właściciel największej w Polsce sieci kwiaciarni i biur pogrzebowych działających pod marką „H.Skrzydlewska”.

  W budynku zakończono już prace remontowo-budowlane, co sprawiło, że został on efektownie rozbudowany i zyskał nowoczesny wygląd – przeszklone witryny oraz plac, na którym parkować będą karawany. Obecnie trwa wyposażanie pomieszczeń w niezbędne meble i urządzenia.

  Firma H.Skrzydlewska to 44 kwiaciarnie i 16 biur pogrzebowych

  Decyzja o wejściu marki „H.Skrzydlewska” do Pabianic ani trochę nie jest przypadkowa. Firma od lat rozwija sieć swoich kwiaciarni i biur pogrzebowych w Łodzi i okolicznych miejscowościach. Przy największych cmentarzach Łodzi, Zgierza, Głowna, Brzezin i Łowicza zostało usytuowanych 16 biur pogrzebowych, a kwiaty można kupić w 44 kwiaciarniach z logo „H.Skrzydlewska”.

  O Pabianicach myśleliśmy już od dłuższego czasu, szukaliśmy jednak odpowiedniej lokalizacji. Utworzenie takiego kompleksu w miejscu po dawnejSkałcewynikało z bliskiej odległości do pabianickiej nekropolii – wyjaśnia Witold Skrzydlewski.

  Duży wybór kwiatów i bogaty asortyment pogrzebowy

  Całość kompleksu obejmować będzie kwiaciarnię wyposażoną w klimatyzowaną część, w której dostępne będą kwiaty importowane z całej Europy i innych zakątków świata. Punkt będzie otwarty przez cały tydzień, z niedzielami włącznie. Możliwe będzie składanie zamówień hurtowych sięgających nawet 100 kwiatów tego samego gatunku. Właściciel zapowiada 20-procentową obniżkę cen kwiatów w pierwszych dniach działalności kwiaciarni.

  Z kolei wszyscy zainteresowani, którzy zechcą zamówić usługę pogrzebową, zostaną godnie przyjęci przez pracowników biura. Właśnie z myślą o nich przygotowano specjalną salę, gdzie w ciszy i skupieniu będą mogli porozmawiać o warunkach i organizacji pogrzebu. Do ich dyspozycji przeznaczono także pomieszczenie z trumnami i urnami, z których będzie można zamówić na miejscu tę odpowiednią. Warto dodać, że w swojej ofercie firma posiada około 60 rodzajów trumien oraz 100 rodzajów urn.

  Wszystkie formalności załatwione na miejscu

  Interesanci będą mogli także skorzystać ze wszystkich usług związanych z pogrzebem zmarłych. Od przygotowania dokumentów niezbędnych do uzyskania zasiłku pogrzebowego zaczynając, a na uroczystościach pogrzebowych w dostępnej sali pożegnań kończąc. Pracownicy firmy „H.Skrzydlewska” dopełnią również wszystkich formalności dotyczących ubierania zmarłych, przygotowania ceremonii pożegnalnej i przewożenia ciał, również z innych miejscowości w Polsce i za granicą. Do dyspozycji są karawany najwyższej klasy, od jaguarów po mercedesy. Ważne jest też to, że firma posiada w Łodzi dwa własne krematoria, co pozwala na kremację zmarłych bez czekania w kolejce.

  Obsługa klientów oraz nadzór nad działalnością siedziby zostanie powierzona pracownikom pochodzącym z Pabianic i okolic miasta. Dbając o lokalną społeczność, firma „H.Skrzydlewska” korzystała w trakcie trwającej modernizacji z usług pabianickich firm i marketów budowlanych. Warto też wspomnieć o tym, że w kompleksie znajdzie się aneks mieszkalny, przeznaczony dla osób pilnujących budynków oraz utrzymujących w nim porządek.

  Wszystko z myślą o klientach

  Choć w naszym mieście jest sporo kwiaciarni i zakładów pogrzebowych to firma „H.Skrzydlewska” nie obawia się konkurencji. A wręcz przeciwnie.

  – Szanujemy konkurencję, ale jesteśmy też przekonani, że dzięki naszej inwestycji poprawi się jakość oferowanych w Pabianicach usług kwiatowych i pogrzebowych. Będzie to też konkurencja finansowa z korzyścią dla wszystkich mieszkańców Pabianic – zapewnia Witold Skrzydlewski.

  Udostępnij