• W sobotę, 17 grudnia, poznamy tegoroczną laureatkę konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2022. Wśród finalistek znalazła się piękność z naszego miasta.

  21-letnia pabianiczanka Milena Mielczarek jest jedną z17 finalistek konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2022. Ma 167 cm wzrostu, o sobie mówi, że jest ekstrawertyczką oraz miłośniczką włoskiej kuchni i sportów zespołowych. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Jest absolwentką Zespołu Szkół nr 2.

  Gala, na której poznamy tegoroczną królową piękności, odbędzie się w sobotę, 17 grudnia, w łódzkim Monopolis. Jedna z finalistek otrzyma także koronę Miss Publiczności 2022.

  Na swoją faworytkę można zagłosować w ramach plebiscytu. Wystarczy wysłać sms o treści: „IGOART.X” (X = numer wybranej kandydatki) na nr: 7248 (koszt 2,46zł z VAT za sms). Głosowanie trwa do 17 grudnia, do godz. 20.30.

  Więcej:

  https://www.misspolonialodzkie.pl/konkurs/kandydatki, https://www.facebook.com/OfficialMissPolonia/posts/pfbid0dzwCRA2hA7bZVAndSKVjdxm2PQGRtG9zMJVN8Y4qadbEhNqvEfy7cqxGWK4D9HaRl

  sukienki: Monika Jankovska Atelier

  fryzury: Domino Garczyński Salon

  produkcja: Igo-Art

  foto: Artur Rusek

  Udostępnij