• To jedyna taka noc w roku! Szampańska zabawa, dobry nastrój i sylwestrowe odważne kreacje.

  A co pod takie wyjątkowe ubranie? Jaką bieliznę wybrać na powitanie Nowego Roku? Radzi CORIN.

  Taką, która będzie idealnie dopasowana i nie będzie przeszkadzać w sylwestrowym szaleństwie. To najważniejsze wyzwanie. Ale… na plan dalszy wcale nie schodzi kolor i fason biustonosza. One też muszą zgrać się idealnie z wystrzałowym strojem.

  W sprzedaży jest wiele fasonów staników. Wyjątkowa jest kolekcja Daisy 722 marki Corin. W tej linii jest 5 różnych biustonoszy. Modele staników z linii Daisy 722 i ich fasony dają kobietom ogromne możliwości wyboru ulubionego kroju biustonosza. Biustonosze sexy plus – z miękkimi Daisy 10722 lub pół usztywnianymi Daisy 12722 miseczkami będą idealne dla obwodów 65-95. Rozmiary miseczek C-J. Niekwestionowanym  bestsellerem w tej kolekcji jest model przygotowany na bazie biustonosza Virginia 17871 – z oddychającą miseczką spacer model Daisy 27722. Zewnętrzne części miseczek pokryte są koronką leaversową, co sprawia, że biustonosz prezentuje się romantycznie i elegancko. Szeroki zakres rozmiarów i walory tego biustonosza decydują o tym, że jest dedykowany każdej kobiecie, w każdym wieku i prawie w każdym rozmiarze.

  Profilowana termicznie miseczka, gładka, z głębokim dekoltem w wersji push up Daisy 16722 będzie idealna dla kobiet, które oczekują mocnego uniesienia, zebrania i wyeksponowania biustu. Maksymalny komfort zapewni braletka z trójkątnymi miseczkami model Daisy 23722, to biustonosz biżuteria. Jeśli zdecydujesz się na strój z odkrytymi ramionami – wybierz bardotkę z gładkimi miseczkami z linii Karolina 25706 (jeśli masz pełniejsze piersi) bądź bardotkę z linii Virginia 25871 – jeśli Twoje piersi nie są zbyt duże.

  Czerń to jeden z kolorów, którego kreatorzy modowi nigdy nie omijają. Zawsze modna, elegancka, praktyczna. W kolekcji Daisy 722 czerń komponuje się z najmodniejszymi kolorami: fioletem, modern bordo i antracytem. Delikatne włókna koronki barwionej w innowacyjnej technologii połyskują i mienią się w kolorach jesieni. Nieoczywisty kolor antracytu kontrastuje z czernią, to pozwala wychwycić wzór misternej koronki.

  Popatrz w lustro, popatrz na swoje piersi i wybierz biustonosz, który powita z Tobą Nowy 2023 Rok!

  Udostępnij