• 2022 był dla nas przełomowy pod wieloma względami – mówią przedstawiciele „Rap Lokal”. W ubiegłym roku uzyskali status fundacji i zorganizowali jubileuszową, 10. edycję imprezy. W jej ramach zebrali rekordową kwotę.

    Wszystkie działania „Rap Lokalu” w ubiegłym roku skoncentrowane były na zebraniu 150 tys. zł na samochód z rampą dla Łukasza Millera, sparaliżowanego w wyniku wypadku na basenie byłego zawodnika „Pabiksu”.

    Niestety, nie udało się osiągnąć tej zawrotnej kwoty, jednak dochód z imprezy, licytacji przekazanych przedmiotów oraz prowadzonej zbiórki internetowej jest rekordem w porównaniu do wszystkich poprzednich edycji. Na rzecz Łukasza zostanie przekazane aż 24.694,78 zł  – poinformował Krzysztof „Este” Łyszkowski, założyciel „Rap Lokalu” i prezes fundacji.

    Dziękujemy naszym partnerom, patronom medialnym, wykonawcom, darczyńcom i wszystkim osobom, które tworzą rodzinę Rap Lokal. Wynik zbiórki to nasz wspólny sukces – podsumowuje prezes. – Jako fundacja „Rap Lokal” dopiero się rozpędzamy i mamy nadzieję, że 2023 rok będzie dla nas początkiem naprawdę dużych projektów. Dziękujemy, że jesteście z nami!

    foto: Rap Lokal Fundacja

    Udostępnij