• Panie, które były obecne na ostatnim wieczorze kinowym miały okazję zobaczyć zwiastun najnowszego filmu w reżyserii Marii Sadowskiej.
  Pozostałych zachęcamy do obejrzenia : https://youtu.be/GaiSmPbRBx0

  To nie jest historia wyssana z palca

  „Pokusa” opowiada historię opartą na faktach. – Pisząc książkę, a potem scenariusz do filmu, czerpałam garściami ze swoich przeżyć i doświadczeń. W filmie widz znajdzie zakazane uczucia, skandale, emocje, intrygi i tajemnice. To taka „Pokusa” bez cenzury – zauważa Edyta Folwarska, która jest dziennikarką i autorką bestsellerowych książek.

  Z kolei Piotr Stramowski wykorzystał premierę zwiastuna do bardzo ważnego przesłania skierowanego do widzów. – „Pokusa” jest też przestrogą przed światem pozornie bezpiecznym. W filmie opowiadamy o tym, że rzeczywistość, która nas otacza nie jest wcale taka kolorowa, jak nam się wydaje. Mówimy o sytuacjach, które naprawdę miały miejsce – dodaje aktor, który w filmie wciela się w klasyczny „czarny charakter”.

  O czym jest „Pokusa”?

  Atrakcyjna i ambitna Inez (w tej roli Helena Englert) od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny dla młodej, niedoświadczonej dziewczyny. Jej szef Filip jest, co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki. Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie. Chyba, że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal, jakiego nikt się nie spodziewa.

  Obsada:

  W „Pokusie”zobaczymy plejadę najpopularniejszych polskich aktorów, m. in.: Helenę Englert, Piotra Stramowskiego, Joannę Liszowską, Piotra Głowackiego, Klaudię El Dursi, Ewę Ekwę, Olę Ciupę, czy Damiana „Stiflera” Zduńczyka.W jedną z głównych ról w filmie wcielił się też Andrea Preti, którego polski widz pamięta z filmu „Dziewczyny z Dubaju”.
  Producentem „Pokusy” jest Lighcraft.
  Film dystrybuuje Monolith Films.


  Bilety można zakupić w kasie kina lub poprzez stronę kina:

  https://kinotomi.pl/zamowienie/sala?event=7c1400b3-a489-495d-84f5-16fb7eb24b90

  Udostępnij