• W piątek, 27 stycznia, w Powiatowej Hali Sportowej odbędzie się turniej piłki nożnej z okazji 31. Finału WOŚP. Zapisy potrwają do 20 stycznia włącznie.

  Podobnie jak w zeszłym roku weekend finałowy rozpoczniemy towarzyskim meczem sztab kontra przyjaciele WOŚP – zapowiada szef pabianickiej Orkiestry Michał Pietrzak. – Oprócz meczu otwarcia będą odbywać się również wyjątkowe licytacje. Zaraz po nim rozpocznie się amatorski turniej piłki nożnej, na który trwają zapisy.

  Liczba miejsc na turniej jest ograniczona. Opłata wpisowa wynosi minimum 200 zł od drużyny (kapitanowie wrzucą je na miejscu do puszki WOŚP).

  Turniej jest otwarty na amatorskie drużyny z uczestnikami powyżej 16. roku życia. Drużyny mogą składać się z maksymalnie 10 osób. Wydarzenie rozpocznie się o 17.00, a jego harmonogram będzie zależny od ilości zgłoszeń.

  Zgłoszenia należy przesyłać do organizatorów (Maciej Poros, Łukasz Stencel) na adres: luk.stencel@gmail.com. Należy w nich zawrzeć nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana, adres e-mail oraz numer telefonu. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

  Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/2RmSxGCeP
  Regulamin: https://docs.google.com/document/d/1zFM6a3rNLVzNBwt-yv7m9Jq_UACdnw0q/edit?usp=share_link&ouid=113274324745901467082&rtpof=true&sd=true

  Udostępnij