• Oto najciekawsze przedmioty, które będzie można zdobyć na WOŚP-owych licytacjach stacjonarnych oraz aukcjach Allegro.

  • Nadaj imię ponad 100-letniemu dębowi szypułkowemu! Szef sztabu Michał Pietrzak dostał taką możliwość od stowarzyszenia „Protest Porszewice”, by nagłośnić temat wycinki lasów na tym obszarze. Stowarzyszenie ubiega się o nadanie dębowi statusu pomnika przyrody. Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/13149686333
  • Pamiątkowy medal z czystego srebra z 10. Finału WOŚP! Został wydany przez fundację, a później, 21 lat temu, wylicytowany w Jubilatce za ponad 40 tys. złotych. Stanowiło to ćwierć wyniku sztabu w 2010 roku! Przekazany był do PCK, a dzisiaj wraca do nas na licytację. To prawdziwy kawał historii Orkiestry, zwłaszcza w naszym mieście.
  • Wisiorek w kształcie serca zrobiony według projektu firmy jubilerskiej Koliber. Zawieszka zrobiona jest z czystego złota próby 585, z kamieniem szlachetnym – turmalinem, który symbolizuje płomień. Jest to jedno z haseł tegorocznego Finału – „Mam ogień w sercu”. Z tyłu natomiast posiada tabliczkę rodową. To prawdziwy wyjątkowy okaz, który będzie licytowany w „Zielonej Górce” podczas wyjątkowego koncertu (niedługo sztab poda więcej informacji na temat tego wydarzenia).

  To jedne z ciekawszych przedmiotów, które w tym roku trafią na nasze aukcje, ale oczywiście to nie wszystko. Nieustannie dostajemy nowe przedmioty, które z pewnością wielu wpadną w oko – zapowiada szef pabianickiego sztabu Michał Pietrzak.

  foto: Sztab WOŚP Pabianice

  Udostępnij