• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nabiera tempa. Pabianicki sztab zdradza coraz więcej szczegółów o przygotowanych imprezach, a na licytacje trafiają coraz ciekawsze fanty.

  Nie każdy wie, że wśród naszych radnych miejskich mamy zapalonego… skoczka narciarskiego.

  Praktycznie co roku startuję w Mistrzostwach Brandenburgii, skąd udało mi się przywieźć medale. W ubiegłym roku spełniłem jedno ze swoich marzeń – po raz pierwszy w życiu wystartowałem w Mistrzostwach Świata Weteranów w słoweńskiej Planicy. W poprzednich latach brałem udział w zawodach w Wiśle, Gilowicach czy Goleszowie. Postanowiłem, że podczas tegorocznego finału WOŚP chcę kogoś z Was zarazić swoją pasją. Zapraszam serdecznie do licytacji wspólnego treningu na skoczni narciarskiej pod okiem licencjonowanego trenera, mojego przyjaciela Dawida Jurgi -mówi skoczek, radny miejski Gabriel Grzejszczak.

  Trening odbędzie się w ustalonym wcześniej terminie. Zwycięzca licytacji wybierze się z radnym do Bystrej, gdzie mieści się kompleks skoczni narciarskich o punktach K – 27, 18 i 4.

  Dla każdego, bardziej lub mniej odważnego, ale chcącego spróbować, coś się znajdzie. Zapewniam transport (niecałe 3 godziny drogi), opiekę trenerską, kompletny sprzęt oraz wszelkie opłaty związane z wynajmem obiektu. Zapraszam do licytacji i wspólnej zabawy! Zwycięzcy życzę dalekich lotów! – dodaje radny.

  Licytacja trwa do 31 stycznia, do godz. 14:00. Link: https://allegro.pl/…/trening-skokow-narciarskich-z…

  Udostępnij