• Najmłodsi mieszkańcy Pabianic spędzili dzisiaj aż cztery godziny na wspaniałej zabawie w Powiatowej Hali Sportowej przy ul. św. Jana 30-36, gdzie odbyły się  FERIE Z POWIATEM. Wśród atrakcji na dzieci czekała m.in. ścianka wspinaczkowa, dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, zabawy i animacje oraz słodki poczęstunek.

    Niewątpliwie jedną z atrakcji był sportowy pojedynek rodzin, które zorganizowało Przedszkole Miejskie nr 5 na czele z dyrektor Łucją Piasecką i nauczycielką Hanną Pawlak.

    Na starcie stanęło 18 rodzin z pabianickich przedszkoli. Po konkurencjach sportowych, takich jak: przekładanie kolorowych krążków, sztafeta z przekładaniem szarf, rzut do kosza, „biegacze”, „ale jazda” i tunel, nastąpił sprawdzian z… wiedzy sportowej.

    Przyznane punkty zadecydowały o wyłonieniu trzech zwycięzców. I tak I miejsce zajęła rodzina z PM nr 2 – państwo Chrabelscy z córką Martą, II miejsce – rodzina z PM 12 (państwo Pyrkowie z córką Ewą), III miejsce – rodzina z PM 8 (państwo Brodalscy z synem Natanielem).

    Gospodarzami feryjnej imprezy było starostwo powiatowe, które ufundowało nagrody dla wszystkich rodzin. Trzy pierwsze miejsca nagrodziło Przedszkole Miejskie nr 5. „Piątka” ufundowała także dyplomy dla wszystkich uczestników sportowego pojedynku.

    Udostępnij