• W najbliższy czwartek (26 stycznia) na specjalną pizzę zapraszają prezydent miasta Grzegorz Mackiewicz oraz wiceprezydenci Aleksandra Jarmakowska-Jasiczek i Marek Gryglewski w ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pabianicach.

  Pizzę o roboczej nazwie „95-200 Presidente” zrobią własnoręcznie z fachową pomocą pizzaiolo Jędrzeja Lewandowskiego w pubie Zielona Górka.

  – Będzie w kilku wariantach, w tym z pabianicką białą kiełbasą z Pamso, wegańska i wegetariańska – wypiekana w opalanym drewnem piecu – mówi Aneta Klimek, rzecznik prezydenta. – Wydatek na pizzę zostanie w całości przekazany do puszki WOŚP. Ustalone minimum to 35 zł.

  „Prezydencka” pizza będzie serwowana 26 stycznia, od godz. 16.00 do 20.00 w Zielonej Górce przy ul. Zielonej 8. Wyjątkowo w tym dniu trzy pierwsze zamówienia w Pabianicach przywiozą gratis prezydent i zastępcy.

  To już tradycja, że prezydent Grzegorz Mackiewicz przygotowuje niespodziankę na finał WOŚP. W poprzednich latach m.in. piekł ciastka w lokalnej piekarni, robił złote serduszko w pracowni jubilerskiej. Powstała też unikatowa chusta WOŚP w pabianickiej dziewiarni.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *