• Jutro, 25 stycznia, w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się przedstawienie teatralne pt. „Harry”. Cały dochód zostanie przekazany na pabianicką WOŚP. Sztab zaprasza także na niedzielny Blaster Fun – imprezę z wyrzutniami piankowych strzałek dla dzieci.

  Młodzieńcza grupa teatralna „Czarty Teatru” oraz Teatr Integracyjny „Czarodzieje” w środę, 25 stycznia, o godz. 12.00 na scenie MOK-u wystawią przedstawienie, które wesprze 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Spektakl nosi tytuł „Harry” i – jak sami aktorzy zapowiadają – zabierze on nas do świata magii i czarów. Wydarzenie nie jest biletowane, ale by wziąć w nim udział należy przed wejściem wrzucić mniej lub bardziej symboliczną kwotę do puszki WOŚP.

  Nasi mali aktorzy przygotowali coś prosto od serca dla pabianiczan. Już teraz występują, aby wesprzeć 31. Finał WOŚP i to jest naprawdę piękne, że od małego chcą pomagać. To będzie piękne przedstawienie – zachęca szef sztabu Michał Pietrzak.

  Link do wydarzenia na Facebooku: https://m.facebook.com/events/879111779877858

  Pabianicki sztab WOŚP zaprasza także na Blaster Fun. To znakomita, sportowa zabawa dla dzieci, gdzie w bezpiecznych warunkach mogą używać wyrzutni strzałek piankowych. Zabawa rozgrywa się na dmuchanym „placu”, gdzie na sygnał „start” dwie drużyny konkurują ze sobą w meczu.

  Organizatorzy zapewniają potrzebny sprzęt do rozgrywki oraz obowiązkowe szkolenie BHP przed rozpoczęciem meczów. Zachęcają natomiast do zakupienia okularów ochronnych, by mieć pewność, że nie były wcześniej używane.

  Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia, o godz. 9.00 w hali koszykówki.

  Aby zarejestrować zespół (3-osobowy, dzieci w wieku 6-12 lat) pełnoletni opiekun grupy musi wysłać maila na adres: biuro@events4all.pl podając nazwę drużyny, skład osobowy oraz swoje imię, nazwisko i numer telefonu.

  Obowiązuje opłata wpisowa min. 50zł wrzucone do puszki WOŚP.

  Pełen regulamin z zasadami gry: https://docs.google.com/file/d/1krRJVWiaM68NKyzqQMCmljj2dc6XZpLf/edit?usp=docslist_api&filetype=msword

  Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/2sKGXZggq

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *