• W sobotę, 28 stycznia, o godz. 19.00 w restauracji Zielona Górka zaśpiewa pabianiczanka Weronika Borowiec. Wystąpi także komik Grzegorz Halama.

  Licytacje biletów trwają do czwartkowego (27 stycznia) wieczoru. Dostępnych jest tylko 30 miejsc.

  Wejściówki wylicytować można pod linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP-Pabianice?string=halama&fbclid=IwAR1tRn1DlZK3V6vw4t3Copyvdb3O0_wdfuwdyKiWFXg_SSu9VtUuxVudj-M&order=t

  Grzegorz Halama to polski aktor kabaretowy, filmowy, teatralny, parodysta. Jego nowy program to pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się raczej na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze i dowcipnie zestaw monologów. „Intymne życie grubasa” to garść osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi.

  Weronika Borowiec – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ma 25 lat, śpiewa od małego, a przez wiele miesięcy mieszkała tez zagranicą, poznając kulturę innych narodów. Jej najnowsza piosenka „Jutro może nie być niczego” jest grana w wielu radiach, a od kilku tygodni znajduje się na Liście Przebojów Radia Trzeciego, gdzie zajęła 3. miejsce w tym tygodniu. Jej najnowsza piosenka ma już setki tysięcy odsłuchań i trafiła nawet do „Viral Top 50 Polska” na Spotify.

  Podczas wydarzenia licytowana będzie złota przywieszka w kształcie serca od firmy jubilerskiej Koliber. To prawdziwy rarytas. Wiemy, że już kilku osobom wpadł w oko, więc zapraszamy już w sobotę na 19.00 – mówi szef sztabu Michał Pietrzak.

  Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/705844447650200

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *