• Złote Serduszko od pabianickiej firmy jubilerskiej OCH! jest już w rękach szefa naszej Orkiestry. Czy jego licytacja pobije tę ubiegłoroczną, w której osiągnięto niesamowity wynik ponad 50 tysięcy złotych?

  Wczoraj, 25 stycznia, szef naszej Orkiestry odebrał osobiście Złote Serduszko 31. Finału WOŚP. Zaprojektowała je pabianicka firma jubilerska Och!. W tym roku jest ono dwukrotnie większe i cięższe od zeszłorocznego.

  Nasze serca z każdym rokiem rosną coraz bardziej! Nie inaczej jest z pabianickim Złotym Serduszkiem, które jest aż dwa razy większe od tego z ubiegłorocznego 30. Finału! – mówi Michał Pietrzak, szef pabianickiego sztabu WOŚP. – To piękne serce jest jedno, niepowtarzalne na caaaałym świecie! Jesteśmy nim niesamowicie podjarani!

  Złote Serduszka to nieodłączny element Finałów WOŚP.  W naszym mieście mamy własne serce, które waży aż 6,7 grama. Licytowane będzie w dniu 31. Finału (niedziela, 29 stycznia) o godz. 20.00 (po koncercie zespołu Big Cyc) na głównej scenie ulokowanej na parkingu Centrum Handlowego „Tkalnia”.

  Przypomnijmy, że w ubiegłym roku licytacja Złotego Serduszka (z 14-karatowego złota i ważącego 3,7 g) przyniosła ogromne emocje wszystkim uczestnikom Finału. Ostatecznie zostało wylicytowane przez dwóch darczyńców za zawrotną sumę 51 tysięcy złotych! Jeden z nich dobrowolnie przekazał 26 tysięcy, a serce trafiło do drugiego uczestnika licytacji za 25 tysięcy.

  foto: red., sztab WOŚP Pabianice

  Udostępnij