• Po półrocznej przerwie wraca największe programistyczne wydarzenie dla dzieci i młodzieży. Już w lutym odbędzie się kolejna edycja bezpłatnych warsztatów “Koduj z Gigantami”.

    “Koduj z Gigantami” to organizowana od 7 lat ogólnopolska akcja bezpłatnych warsztatów programistycznych dla dzieci i młodzieży. Organizatorem wydarzenia jest szkoła programowania dla dzieci i młodzieży Giganci Programowania. W lutym akcja odbywać się będzie już po raz dwunasty.

    Warsztaty odbędą się stacjonarnie w ponad 100 miastach w całej Polsce oraz on-line od 4 do 26 lutego 2023 roku. W zajęciach, specjalnie dostosowanych do grup wiekowych, mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w wieku od 7 do 19 lat.

    Zapisy możliwe są na stronie: www.kodujzgigantami.pl . W Pabianicach warsztaty odbędą się 5 i 11 lutego przy ul. Piłsudskiego 7

    Każda edycja “Koduj z Gigantami” ma swój motyw przewodni. Co kryje się pod nazwą tej obecnej? Przyjdź na zajęcia i razem z nami odkoduj Retroprogramowanie! – zaprasza organizator akcji Dawid Leśniakiewicz, co-founder szkoły Giganci Programowania.

    Udostępnij