• Salon Corin z ulicy Lutomierskiej zaprasza na specjalną promocję walentynkową w dniach 10-11 lutego.

  14 lutego obchodzone jest najbardziej romantyczne w roku święto – walentynki. Historia tego święta jest bardzo odległa, ale tematyka wiecznie żywa. Obchodzone jest na całym świecie, bo zakochani są wśród nas i są wszędzie. Jedni celebrują swoją miłość każdego dnia, są tacy, którzy podkreślają ją tylko 14 lutego, a jeszcze inni w ogóle jej nie świętują. Ale czyż nie jest miło dostać w tym dniu prezent z podpisem „Kocham Cię, moja Walentyno – Twój Walenty”?

  Niech żyje miłość, nie tylko w walentynki, choć ten dzień ma szczególną moc. Czekamy na ukochaną osobę, czekamy na kolację we dwoje, czekamy na romantyczny wieczór… Ona w zmysłowej czerni lub w drapieżnej czerwieni, a może w niewinnej bieli – zawsze wygląda zjawiskowo i roztacza wokół siebie miłosną aurę.

  Przewodnim motywem walentynkowych kolekcji bielizny Corin są odcienie czerwieni i czerni. Dla każdej kobiety, niezależnie od wieku i figury. Pełna gama fasonów, a w nich luksusowe koronki w kolekcji Jessica, wykwintny haft i dodatki w kolekcji Alexis, soczysta czerwień w kolekcji Angelina czy elegancka koronka w kolekcji Daisy. Wybór należy do Was!

  Można postawić na komfort kolekcji Virginia albo na prezent bez ryzyka nietrafionego rozmiaru, czyli bieliznę one size z kolekcji Kylie.

  Każdy wybór będzie dobry, jeśli to będzie prezent od serca. Bielizna budzi zmysły –

  Twój Walenty

  CORIN – to uznana marka bielizny, która specjalizuje się w produkcji biustonoszy dla kobiet z większym biustem. Od wielu lat kładzie szczególny nacisk na konieczność dopasowania do sylwetki odpowiedniego biustonosza, organizuje akcje doboru bielizny dla klientek w salonach całej Polski. Prowadziła badania na temat idealnego dla zdrowia kobiety biustonosza, których wyniki są już wdrożone do produkcji.

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. Ja bieliznę kupuję sobie sama i zestaw na walentynki już mam 😉 A ze swoim narzeczonym idziemy wspólnie w ten dzień do leszczyńskiego tunelu aerodynamicznego i na kolację : )

  Możliwość komentowania została wyłączona.