• Dzień Zakochanych w naszym sklepie www.ederra.pl będzie trwał dłużej niż tylko jeden dzień. Od 7-21 lutego, czyli do końca karnawału, wszystkie kosmetyki można kupić z 20% rabatem.

  Dlaczego oferowane przez nas kosmetyki dobrym prezentem na walentynki?

  Walentynki to czas prezentów dla osób, które kochamy, którym chcemy dać to co najlepsze.

  Sklep www.ederra.pl oferuje szeroki wybór profesjonalnych, w 100% oryginalnych  kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała włoskich firm: Insigt, Sendo, Gyada, Officyna Nature, Una i wiele innych.

  W ofercie kosmetyki do codziennej pielęgnacji dla całej rodziny, również dla najmłodszych.  Szampony, maski, odżywki do włosów dla osób, które chcą zachować piękny kolor włosów jak najdłużej, do pielęgnacji włosów po zabiegach fryzjerskich, dla włosów przetłuszczających się, cienkich i puszących. Szczególną uwagę należy zwrócić na skuteczne szampony, wcierki i kuracje dla osób borykających się z problemami  wypadania włosów lub przeciwłupieżowa.

  Na www.ederra.pl dostępne są również kosmetyki dla osób mających delikatną i wrażliwą skórą, które cierpią z powodu zaczerwienionej lub podrażnionej skóry głowy, również dla osób z AZS, ŁZS.

  Dodatkowo oferujemy kosmetyki do pielęgnacji ciała i do stylizacji włosów – scruby, peelingi, lakiery, pianki, żele, pasty – to również doskonałe prezenty dla mężczyzn. Oferta sklepu obejmuje kosmetyki dedykowane typowo dla panów- kosmetyki do pielęgnacji brody i po goleniu.

  Profesjonalne kosmetyki firm Insight, Sendo, Gyada dają pewność, że wybór prezentu będzie trafiony.

  Warto wspomnieć, że nasze kosmetyki są przyjazne dla środowiska i zwierząt.  Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach, a opakowania firmy Insight w 100% są z recyklingu.

   Wejdź na www.ederra.pl i znajdź kosmetyk dla siebie i najbliższych.

  Udostępnij