• Już w najbliższą środę, 15 lutego, otwiera się nowy sklep firmowy Karen – producenta odzieży dla dzieci do 6 lat.

  Sklep przy ul. św. Rocha 22c to idealne miejsce dla mam, które chcą zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo w dobrym stylu. Ubrania zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie malucha i mamy. Każdy element odzieży został starannie przemyślany, aby zapewnić maksymalną swobodę ruchów dla dziecka, a jednocześnie być wygodnym podczas przebierania i karmienia.

  W ofercie firmy są: body, spodnie, spódniczki, sukienki, bluzki, bluzy, dresy, czapki oraz pięknie pakowane zestawy prezentowe.Wszystkie produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów od polskich producentów, które są delikatne dla skóry dziecka i nie zawierają szkodliwych substancji.

  W sklepie znajduje się również kącik zabaw dla dzieci, aby maluchy mogły się bawić i relaksować, podczas gdy rodzice robią zakupy.

  Karen oferuje wysoką jakość i bezpieczeństwo, ale również atrakcyjne ceny. W dniu otwarcia sklepu, tj. 15 lutego 2023 roku, będą obowiązywać specjalne promocje na wybrane produkty.

  – Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas już od najbliższej środy od godziny 10.00 do 18.00 i do skorzystania z naszych promocji. Gwarantujemy, że zakupy u nas to nie tylko przyjemność, ale również inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie Waszych dzieci  – zapewnia właścicielka sklepu.

  Udostępnij