• Tym razem spotykamy się w czwartek 2 marca o godz. 18:00 na przedpremierowym pokazie filmu pt. „Pokolenie Ikea”.

  Wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy całą masę prezentów i niespodzianek. Możecie spodziewać ciekawych gości specjalnych i wielu nagród w konkursach.

  Pod poniższym linkiem znajdziecie Państwo zdjęcia z ostatniego wydarzenia autorstwa Katarzyny Siwki – Kwapis.
  https://we.tl/t-5viCyHcgCX

  Film jest adaptacją bestsellerowej książki o tym samym tytule, która odniosła ogromny sukces na rynku (ponad 150 tysięcy egzemplarzy) i jest jednym z najlepiej sprzedających się tytułów w Polsce w XXI wieku.

  „Pokolenie Ikea” z Bartoszem Gelnerem i Michaliną Olszańską w rolach głównych to opowieść o tym, jak żyją współcześnie młodzi. Tym samym, podążając za cynicznym i hedonistycznym bohaterem, wnikamy w świat przygodnego seksu, szybkich randek i jednonocnych romansów serwowanych nam przez aplikację internetowe.

  Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – stawia mu ultimatum.

  Podążając za cynicznym i hedonistycznym bohaterem, wnikamy w świat przygodnego seksu, szybkich randek i jednonocnych romansów serwowanych nam przez aplikacje internetowe. Film w bezpruderyjny sposób portretuje ludzi, których łatwy dostęp do dóbr nauczył, że wszystko można tanio i bezrefleksyjnie zastąpić – komputer, meble, mieszkanie, a nawet związek.

  Scenariusz i reżyseria: Dawid Gral

  Występują: Bartosz Gelner, Michalina Olszańska, Majka Jeżowska, Paweł Małaszyński, Karolina Gorczyca, Jan Aleksandrowicz-Kraśko, Sławomir Mandes, Mateusz Dymidziuk, Dagmara Bryzek, Adrianna Izydorczyk, Zuzanna Galewicz.

  Udostępnij