• Nowo otwarty punkt przy ul. Zamkowej 34 odwiedził znany twórca internetowy. Do Pabianic przyjechał spróbować pretendującego do miana najostrzejszego w kraju hot doga z sosem o pikantności miliona w skali Scoville’a.

  Właściciel zaprosił popularnego youtubera o pseudonimie Księżulo (346 tys. subskrypcji), by ten spróbował i ocenił tzw. „morderczego hot doga”, który składa się z klasycznej bułki, ostrej parówki z papryczką habanero, papryczki chili, prażonej cebuli oraz tajnego sosu o ostrości 1.000.000 SHU.

  Zachęcił mnie ten mail i jadę zmierzyć się z tym potworem – zaczął odcinek z wizyty w Pabianicach Księżulo. – Mam nadzieję, że ten hot dog będzie mały i nie będzie ostry – dodał z kolei przed wejściem do lokalu.

  Zestresowany przed spróbowaniem pabianickiego przysmaku youtuber zaopatrzył się w śmietankę. Od obsługi otrzymał dodawane zawsze do zamówienia ochronne rękawiczki. Jak Księżulo ocenił „morderczego hot doga”?

  Pali. Rzygać mi się chce. Przeostry. Najgorzej jest to przełknąć. Bardzo ostry – mówił w trakcie jedzenia. – Brzuch mnie boli, język pali, jakbyście żyletkami po nim przejechali. Zjedzony, ale już żałuję.

  Odcinek z Pabianic obejrzeć można pod linkiem: https://youtu.be/P9MGQjj9zJg 

  Jest to dopiero jeden z kilku youtuberów mających nas odwiedzić. Na tę chwilę nie zdradzamy, kto do nas przyjedzie, ale na pewno będą to osoby z zasięgami przekraczającymi 300 tysięcy subskrypcji – mówi właściciel Albert Zochniak.

  foto: youtube/Księżulo

  Udostępnij