• News will be here
 • Politycy Platformy Obywatelskiej zapraszają pabianiczan na otwarte spotkanie z byłym premierem i szefem PO Donaldem Tuskiem.

  Spotkanie odbędzie się w dzisiaj, 27 lutego, w hali koszykówki MOSiR-u przy ul. Grota Roweckiego 3. Start o godz. 17.00.

  W przeciwieństwie do pozostałych spotkań, które miały miejsce w Pabianicach, organizowanych przez inne ugrupowania, my zapraszamy wszystkich mieszkańców. Na to spotkanie nie potrzeba żadnych zaproszeń. Nie będziemy przywozić własnych działaczy, nie będzie blokad, ochrony, selekcji ludzi. Zapraszamy pabianiczan, by spotkali się z panem premierem i porozmawiali o przyszłości Polski. Na wszystkie pytania, te wygodnie i niewygodne, pan premier odpowie. Każdy będzie mógł się zgłosić. Na tym polega prawdziwa dyskusja – powiedział Krzysztof Rąkowski.

  Poniedziałkowe spotkanie na terenie MOSiR-u to inauguracja ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Tu jest przyszłość”. W jej ramach odbędzie się szereg spotkań z parlamentarzystami Koalicji Obywatelskiej. Do województwa łódzkiego przyjedzie ich ponad osiemdziesięciu. Jak podkreślali z dumą pabianiccy działacze PO, spotkanie w naszym mieście jest najważniejszym na trasie, co jest dla nas sporym wyróżnieniem.

  Spotkanie potrwa około 2 godzin. Rozpocznie się od wystąpienia najważniejszego gościa.

  Limit miejsc – około 500.

  Udostępnij

  3 komentarze

  1. Panie Krzysztofie Rąkowski Konfederacja z posłem Bosakiem też organizowała dla wszystkich.

  2. Panie Krzysztofie Rąkowski Konfederacja z posłem Bosakiem też organizowała dla wszystkich spotkanie.

  Możliwość komentowania została wyłączona.