• Od dwóch tygodni mieszkańcy miasta mają okazję odwiedzić nowy sklep z odzieżą dla dzieci, który znajduje się na ulicy św. Rocha 22C. Sklep oferuje szeroki wybór ubrań dla dzieci w różnym wieku. Nie tylko jest to miejsce dla zakupów, ale również przestrzeń, w której dzieci mogą spędzać czas w specjalnie wydzielonym kąciku. Sklep czynny jest w godzinach 10.00 – 18.00, więc każdy znajdzie dla siebie dogodny czas na zakupy.

    Nie tylko to, co w sklepie znajdziemy, przyciąga klientów, ale również atrakcyjne promocje. W każdy wtorek i czwartek o godzinie 11.00 odbywa się sprzedaż na żywo na profilu Facebook/karendzieci. To okazja dla spragnionych dobrych okazji, aby kupić ubrania dla swoich pociech w bardzo atrakcyjnych cenach.

    To jeszcze nie wszystko! W sklepie można również skorzystać z wyprzedaży ostatnich sztuk kolekcji. Jest to doskonała okazja, aby nabyć wyjątkowe ubrania w obniżonych cenach.

    Zapraszamy serdecznie na ulicę św. Rocha 22C w godzinach 10.00 – 18.00, gdzie czeka na Państwa sklep z odzieżą dla dzieci, w którym znajdziecie piękne ubrania w korzystnych cenach, a wasze dzieci będą miały okazję spędzić czas w kąciku zabaw – zachęca właścicielka.

    Udostępnij