• Ratusz chwali się postępami prac, które trwają w różnych częściach miasta.

  Trwa budowa ścieżki rowerowej na ul. 20 Stycznia, od dworca MZK do ul. Rydzyńskiej. Ruszyła także budowa drogi dla rowerów, która połączy osiedla Bugaj i Piaski, od ul. Jutrzkowickiej (przy rondzie) do ul. Wiejskiej, z odgałęzieniem w ul. Targową.

  Praca wre także na pętli przy ul. Wiejskiej, gdzie trwają ostatnie szlify, przy ul. Piłsudskiego oraz na Starym Rynku.

  Budowa dróg rowerowych realizowana jest przez miasto w ramach projektu „Modernizacja i rozwój komunikacji miejskiej w Pabianicach”, współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz ze środków budżetu państwa.

  Projekt „Łódzki Tramwaj Metropolitalny: etap Pabianice – Ksawerów” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 i budżetu państwa.

  foto: KomunikacjaPabianice.pl

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. No nie, praca wre? To chyba za dużo powiedziane. Na pierwszych 6 zdjęciach po dwóch ludzi lub wcale. Syf w całym mieście, a ekipa nabrała zleceń i teraz jeździ z miejsca na miejsce. Tu dwa dni porobią, potem jada gdzie indziej. I takim sposobem znikają czasami na tygodnie. Już dawno powinny być skończone centrum, ul. Moniuszki, ul. Wiejska, czy Śniadeckiego. Na Śniadeckiego przy Pamso zabrali parking i zrobili rury do przypięcia rowerów na gruncie, czyli w błocie! Teraz zabrali rury i mam nadzieję, że oddadzą parking, bo nie ma nawet jak pod sklepem zaparkować. Ścieżki rowerowe z du…y, utrudniają poruszanie się pieszych i samochodów. Przeklinam tych projektantów i życzę tym dziadom, żeby sami kiedyś mieli takie problemy.

  Możliwość komentowania została wyłączona.