• News will be here
 • Od piątku, 17 marca,  wejdzie w życie uchwała Rady Miejskiej w Łasku w sprawie ustalenia ulg i cen za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego. Zmienią się strefy i ceny biletów na linii autobusowej D.

  Bilety międzymiastowe z Pabianic do Łasku będą kosztować 7 zł (normalny), 4,60 zł (uczniowski) i 3,50 zł (ulgowy dla emerytów, kombatantów i studentów).

  Zmienią się także granice stref biletowych. Na linii D będą obowiązywały cztery strefy zamiast pięciu: I strefa – miasto Łask, II strefa – gmina Dobroń – od granicy z Łaskiem do S-14, III strefa – gmina Dobroń – od S-14 do granicy z Pabianicami oraz IV strefa – miasto Pabianice.

  Bilety ZKM Łask na linię D dostępne są w Punktach Sprzedaży Biletów MZK (dworzec MZK na pętli Waltera-Jankego, dworzec PKP przy ul. Łaskiej oraz Biuro Obsługi Klienta MZK przy ul. Narutowicza), w pabianickich biletomatach (stacjonarnych na przystankach i mobilnych w autobusach MZK), w aplikacji mobilet oraz u kierowców autobusów linii D.

  Cennik biletów na linię D ważny od 17marca 2023 dostępny pod linkiem: https://komunikacjapabianice.pl/rozklad-jazdy/podwyzka-cen-biletow-zkm-lask-od-17-marca/?fbclid=IwAR0Dib1FWx4h5nCAP0KgBHT3RODdxIQWnfyK7gTA7BloLTCJONdnQ1HXrAc

  foto: KomunikacjaPabianice.pl

  Udostępnij