• W czwartek, 16 marca, w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Kościuszki odbędzie się rodzinny festiwal Igrzyska Zdrowia „Łączy Nas Powietrze”.

  Start o godz. 17.30. Zajęcia dla dorosłych odbędą się w dużej sali, a dla dzieci w bankietowej. Wkrótce zostaną otwarte zapisy. Liczba miejsc będzie limitowana.

   – Podczas „Igrzysk” razem z lekarzami obalimy mity o zdrowiu, dowiemy się, jak darmo zadbać o siebie w Pabianicach, co „wisi” w powietrzu oraz jakie są efektywne formy odpoczynku. Dla dzieci naszych gości zaplanowaliśmy z „Agrafkami” dwugodzinne zajęcia i animacje, tak by rodzice mogli spokojnie uczestniczyć w wydarzeniu i mieć chwilę tylko dla siebie. Więcej informacji znaleźć można na naszej facebookowej stronie „Alarm Smogowy Pabianice”. Zapraszamy – zachęca Aneta Banasiak z Alarmu Smogowego Pabianice.

  Projekt realizowany jest w ramach programu Nasze Powietrze finansowanego ze środków Clean Air Fund.

  – Przychodząc na Igrzyska Zdrowia, można zdobyć voucher na niesamowity lot widokowy lub voucher do SPA. Dodatkowo w ramach Igrzysk do 12 marca trwa konkurs fotograficzny w pięciu kategoriach: dla Morsów, Biegaczy, Rowerzystów, fanów Nordic Walking oraz Aktywnych Rodzin – dodaje pani Aneta. – Podziel się swoją pasją i wygrywaj kolejne nagrody. Wstęp na Igrzyska jest bezpłatny. 

  https://www.facebook.com/groups/1087893848287999/permalink/1537285840015462/

  Udostępnij