• 11 marca w Radomsku w Powiatowej Hali Sportowej odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego w zapasach w stylu klasycznym młodzików i kadetów.

W zawodach wzięło udział ośmiu zawodników ASW Nelson Pabianice. Kadeci wywalczyli dwa srebrne medale. Na drugim miejscu podium stanęli Tomasz Olejniczak (kat. 71 kg), który nie odpuszcza i po zmianie kategorii wiekowej dobiera się do skóry swoim starszym i bardziej doświadczonym kolegom, oraz pracowity Igor Bartnik (kat. do 45 kg), który od niedawna uprawia zapasy. Tuż za podium, na V miejscu znalazł się Milan Fuks w kat. do 65 kg.

Najlepiej spośród młodzików wypadł Mieszko Makowski (kat. 41 kg), który w dwóch walkach eliminacyjnych zdecydowanie pokonał przeciwników. Przegrał dopiero w finale po własnych błędach i ostatecznie wywalczył srebrny medal, tak jak i Wiktor Wiąckiewicz w kat. do 57 kg. Brązowe medale zdobyli Jegor Dybski (kat. do 44 kg) oraz Bartosz Gołaszewski w kategorii wagowej do 85 kg. Poza podium Mateusz Polakowski (kat. do 68 kg).

Drużynowo ekipa Nelsona tym razem uplasowała się na V miejscu.