• W poniedziałek, 20 marca, przypada Światowy Dzień Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji NFZ zaprasza na Salę Obsługi Klientów w Łodzi przy ul. Targowej 35 na wydarzenie profilaktyczne „Razem sprawniej z ŁOW NFZ”.

    W poniedziałek w godz. 14.00 – 17.00 NFZ zaprasza opiekunów, samych niepełnosprawnych i wszystkich zaangażowanych w przeciwdziałanie wykluczeniu inwalidów i osób z niepełnosprawnością.

    Będzie można porozmawiać z ekspertami takich instytucji, jak ZUS, KRUS, PFRON, PUP oraz przedstawicielami Fundacji „Aktywizacja” i „Niepełnosprawność Bez Barier”, a także Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych.

    Dodatkowo wszyscy klienci będą mogli bezpłatnie skorzystać z badań poziom cukru we krwi dzięki obecnym na SOK studentom medycyny z Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA, porozmawiać z doradcami na temat prowadzonych przez NFZ programów profilaktycznych oraz zasada leczenia, potwierdzić Profil Zaufany i uzyskać pomoc w logowaniu do Internetowego Konta Pacjenta, a także wyrobić kartę EKUZ.

    Udostępnij