• W sieci pojawił się pomysł, by po remoncie ulica Zamkowa stała się w końcu piękna i kolorowa. To w związku z trwającymi konsultacjami w sprawie projektu Strategii Rozwoju Miasta Pabianic na lata 2023-2030.

  Także od nas zależy, jak będzie wyglądać nasze miasto, zwłaszcza jego centrum. Właśnie powstaje Strategia Miasta Pabianic na lata 2023-2030. Wykorzystując proste narzędzia stworzyłam alternatywną wizję ulicy Zamkowej. Alternatywną do betonozy i usychających latem trawników – mówi projektantka ogrodów Anna Pająk prezentując zachwycające wizualizacje ul. Zamkowej.

  Jutro (20 marca) w godz. 16.30-19.00 w Urzędzie Miejskim (sala nr 4, parter) odbędzie się otwarte spotkanie poświęcone konsultacjom projektu. Opinie i uwagi do Strategii przyjmowane są także w wersji papierowej i elektronicznej do 3 kwietnia.

  Projekt Strategii, formularz do składania uwag oraz szczegółowe informacje dotyczące konsultacji udostępnione są pod adresem: 

  https://bip.um.pabianice.pl/artykul/20/19331/informacja-o-przeprowadzeniu-konsultacji-spolecznych-projektu-strategii-rozwoju-miasta-pabianic-na-lata-2023-2030.

  wizualizacje: Anna Pająk

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *