• Z głębokim żalem, smutkiem i bólem serca informujemy o nagłym odejściu na wieczną służbę naszego druha Leszka Mileckiego – poinformowała OSP Kazimierz.


  W poniedziałek, 20 marca, w wieku 57 lat odszedł na wieczną służbę druh Roman Leszek Milecki, od 2021 roku wiceprezes OSP Kazimierz.

  Na facebookowym profilu kazimierskich strażaków pojawiło się pożegnanie:

  „Druh Leszek za zaangażowanie w czasie swojej 44-letniej służby społecznej wielokrotnie został doceniony przez brać strażacką. W 2011 roku powierzono mu funkcję gospodarza OSP Kazimierz, którą pełnił przez 10 lat. W tym czasie wielokrotnie przygotowywał uroczystości strażackie, takie jak np. walne zebrania, śniadania wielkanocne oraz najważniejszą z nich – 100-lecie istnienia naszej jednostki w 2014 roku. Od 2021 roku sprawował funkcję wiceprezesa naszej jednostki. Jego praca została także zauważona na wyższym szczeblu, ponieważ otrzymał on w tym samym roku funkcję członka Gminnej Komisji Rewizyjnej Związku OSP RP w Lutomiersku. Za swoje niekwestionowane zasługi był wielokrotnie odznaczany i wyróżniany.

  Nagła śmierć wyrwała z naszych szeregów człowieka sumiennego, uczciwego, cenionego i szanowanego przez każdego z nas. Tej śmierci nikt się nie spodziewał i wszystkim do tej pory trudno uwierzyć w to, co się stało. Z całego serca dziękujemy za wszystkie lata wspólnej służby, za wszystkie akcje, ćwiczenia i pracę włożoną w życie jednostki.

   Cześć Jego Pamięci!”.

  Ceremonia pogrzebowa dziś, 23 marca, o godz. 15.00 w kościele parafialnym w Kazimierzu.

  foto: OSP Kazimierz

  Udostępnij