• News will be here
 • Miejski Ośrodek Kultury zajawił kolejne wydarzenie z cyklu „Jestem kobietą 4”.

  Najpierw będzie casting, na który 30 marca MOK zaprasza panie bez względu na wiek: od 18 do 102 lat! Bez względu na wzrost, bez względu na centymetry w biodrach, talii i biuście. Bez względu na dotychczasowe doświadczenia życiowe, bez względu z jakimi traumatycznymi przeżyciami miała lub ma do czynienia oraz bez względu na to, czy wychowuje dziecko z niepełnosprawnością lub opiekuje się osobą z niepełnosprawnością.

  – Projekt wzmacnia poczucie własnej wartości, dostarcza niezapomnianych wrażeń, otwiera samą siebie na nieznane. Wybrane w ramach castingu kobiety otrzymują pełne wsparcie w przygotowaniu do udziału w widowisku, w „wyjściu” po czerwonym dywanie, w świetle reflektorów – zachęca do udziału dyrektor Maria Wrzos-Meus.

  Sala widowiskowa MOK-u czeka na panie w czwartek, 30 marca, w godz. 20.00 – 21.00.

  – Prosimy o zabranie ze sobą na casting obuwia na zmianę, sportowe i bardziej eleganckie. Strój najlepiej wygodny, niekrępujący ruchów – dodaje dyrekcja.

  Wydarzenie „Jestem Kobietą vol. 4” zaplanowane jest na 12 maja.

  Wcześniej obowiązują próby do występu (przynajmniej pięć spotkań). Udział jest bezpłatny.

  – Wymagamy jedynie zgody na udostępnienie i rozpowszechnianie wizerunku, gdyż wydarzenie będzie rejestrowane – mówi Maria Wrzos-Meus.

  W razie pytań prosimy o kontakt na adres: ajab@mokpabianice.eu, wpisując w temacie maila „Jestem Kobietą casting”.

  Pomysłodawcą i realizatorem tego wydarzenia jest Adriana Jabłońska.

  Udostępnij