• News will be here
 • Od najbliższego piątku dla naszych widzów przygotowaliśmy szeroki wybór rozmaitych seansów. Premierowo zaczynamy od dobrze nam znanych postaci Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, którzy wyjątkowo w tej groźnej odsłonie zamienią się w bestie żądne krwi, a to wszystko obejrzymy w naszym kinie w horrorze „Puchatek: Krew i miód”.

  Już 31 marca o godz. 19:00 ramach cyklu spotkań TOMI dla Kobiet zapraszamy na pokaz filmu „W gorsecie”. Każda z uczestniczących kobiet otrzyma od nas przygotowane upominki, dodatkowo rozlosujemy 10 nagród głównych. Zwieńczeniem wyjątkowej atmosfery spotkania w niepowtarzalnym gronie, będzie pokaz niesamowitego dramatu, biograficznego, który zdobył nagrodę m.in. na Festiwalu w Cannes za rolę najlepszej aktorki Vicky Krieps oraz wiele nominacji (BAFTA, Satelity). Wyrusza z nami we wspólną kinową podróż!

  Piątkową noc spędzimy wspólnie oglądając Maraton horrorów krew i miód składający się z trzech seansów. Rozpoczynamy mocnym tytułem „Winchester. Dom duchów” w reżyserii Michaela Spieringa dobrze znanego z wyreżyserowania filmu „Piła: Dziecictwo”. Drugim filmem na naszym ekranie będzie „Rafa: Osaczone” główną aktorką jest Teressa Liane, która wystąpiła m.in. w serialu „Pamiętniki wampirów”. Na koniec Maratonu pozostawiliśmy premierowy tytułów „Puchatek: Krew i miód”. Krzyś opuszcza swoich kompanów, a wtedy Stumilowy Las zamienia w okrutne miejsce… Maraton z kinem Tomi rozpoczynamy w piątek od godziny 22:30. Nie może Was zabraknąć.

  Otrzymaliśmy od Was wiele próśb, które kochamy spełniać, czego wynikiem będą projekcję dwóch wyjątkowych tytułów. Pierwszy z nich, bardzo dobrze znany szerokiej publice, nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy , zdobywca sześciu statuetek Orłów 2023 w reżyserii Jerzego Skolimowskiego „IO” . Drugim seansem który zagramy 05 kwietnia będzie dramat sportowy „AIR” w reżyserii Bena Affleca.
  Film ukazuje kulisy powstania jednej z największych marek na świecie Air Jordan. W główną powstać w filmie wcieli się Matt Damon.

  Kolejny tydzień ku uciesze naszych widzów obejrzymy niezawodnego Keanu Reeves w seansie „Jonh Wick 4”. Pozycją obowiązkową obok której nie możesz przejść obojętnie to polski kryminał „Święty”. Dwa tygodnie po śmierci księdza Jerzego Popiełuszki dochodzi do kradzieży symbolu z Katedry Gnieźnieńskiej. Współpraca milicji i duchownych nie jest poprawna… Czy uda się odzyskać skradziony symbol? Odwiedź nas i przekonaj się. „Shazam! Gniew bogów” kontynuacja kasowego filmu o nastolatku o mieniu Billy, który po wypowiedzeniu słowa „SHAZAM” zmienia się w postać superbohatera Shazama.

  W niezapomnianym horrorze „Krzyk VI”, bohaterowie przenoszą się do Nowego Jorku. Jak myślicie przeżyją?

  W repertuarze nie mogło zabraknąć seansów dla najmłodszych, wśród nich bohaterka Ida w filmie „Szkoła magiczna dla zwierząt”, która na swojej drodze spotyka niezwykłego nauczyciela z magicznymi zdolnościami porozumiewającego się ze zwierzętami. W kolejnej animacji „Wróżka Zębuszka” przekonamy się czy Violetta zda egzamin na Wróżkę Zębuszkę i będzie miała możliwość odbierania mlecznych zębów od najmłodszych w zamian za pozostawienie dla nich prezentów.

  Szczęście Mikołajka” to niezwykła opowieść o Mikołajku, który ubóstwia doprowadzać wszystkich dookoła do szaleństwa. Przekonaj się jakie przygody dla Was przygotował Mikołajek i spędź ten wyjątkowy czas wspólnie z nami.

  Spotkania sensoryczne w naszym kinie TOMI to wyjątkowa, przyjazna atmosfera dla naszych najmłodszych. W tym tygodniu zagramy specjalnie dla Was seans o grupie przyjaciół, uwielbiających spędzać czas ze sobą „Ella Bella Bingo”. Ich sielankowy czas przerywa przyjazd Johnny’ego, który ma zły wpływ na trójkę przyjaciół. Przekonamy się, czy ich przyjaźń przetrwa? Przed nami wiele ciekawych przygód.

  Dziękujemy, że jesteście z nami!

  Zespół kina TOMI

  Udostępnij