• Na początku marca Koalicyjny Klub Radnych Pabianice złożył interpelację w sprawie wyrównania wjazdu do parku Wolności, od ulicy 15. Pułku Piechoty „Wilków”.

  Obecny wygląd wjazdu pozostawia wiele do życzenia. Przez błotnisty rozjeżdżony teren trudno przejść suchą stopą. Oprócz aspektów technicznych nie jest to także wygląd cieszący oko spacerowiczów.

  Niestety, ze względu na teren leśny plan zagospodarowania przestrzennego nie pozwala uzupełnić tego miejsca nawierzchnią asfaltową, co proponował Koalicyjny Klub Radnych Pabianice. W związku z tym zapostulowano wybór kostki.

  Sprawa jest dla mnie bardzo ważna, w związku z tym po analizie tematu zaproponowałem wyłożenie terenu kostką. Taka nawierzchnia pasowałaby do otoczenia, bo wraz z budową nowego amfiteatru powstały prowadzące do niego ścieżki, również z kostki. Otrzymałem odpowiedź, że Urząd Miejski jest w trakcie zbierania ofert cenowych na naprawę wjazdu i nawierzchni placu. Dziękuję prezydentowi za spotkanie na miejscu i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej interpelacji. Będę przyglądał się sprawie – mówi radny Gabriel Grzejszczak, który złożył interpelację w imieniu KKRP.

  Udostępnij

  REKLAMA
  STAROSTWO
  REKLAMA
  NAJNOWSZE WYDANIE

  REKLAMA

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA