• News will be here
 • Od najbliższego piątku w naszym kinie TOMI zagramy wyjątkowe tytuły, które długo pozostaną w naszej pamięci. Pokazy filmów przedpremierowych, premierowych, dramat sportowy w reżyserii Bena Affleca, czy film kostiumowy o europejskiej monarchii to początek kinowego tygodnia. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele propozycji, szczególnie zapraszamy na wyjątkowe niedzielne spotkania sensoryczne (najbliższa niedziela 09.04 godz. 10:00). W każdy wtorek o godz. 12:00 i czwartek o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie w ramach Akademii Filmowej.

  Od soboty zagramy przedpremierowo „Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor” twórcy przenoszą legendarną grę na ekran kinowy. Film pełny nieoczekiwanych zwrotów akcji. Bohaterowie decydują się na kradzież reliktu, jednocześnie zostają dostrzeżeni przez grupę niebezpiecznych ludzi. W obsadzie wiele gwiazd kina: Chris Pine, Michelle Rodrigues, Justice Smith, Hugh Grant.

  Od 12 kwietnia zapraszamy na premierowe pokazy horroru „Egzorcysta papież”. Scenariusz opowiada historię włoskiego księdza Gabriele Amortha (w rolę wcielił się Russell Crowe). Watykan wysyła księdza do Hiszpanii, aby zbadał przypadek opętania małego chłopca. Na miejscu ksiądz odkrywa spisek kościoła.

  Plejada gwiazd w tym m.in. Ben Affleck, Matt Damon w sportowej opowieści o wyjątkowej marce „AIR”. Aby powstała wyjątkowa, znana marka w początkowej fazie rozwoju, wiele mało znanych osób poświęciło swoje kariery. Biznes, pasja, humor, zwrot akcji, przyszykuj się na dobre kino.

  Świat austriackiej monarchii, rodzinne obowiązki, piękne kostiumy, charyzmatyczna bohaterka Sisi. Czy uda jej się żyć na własnych zasadach i odciąć od oczekiwań rodziny? Zapraszamy na film „W gorsecie”.

  Horror „Puchatek: Krew i miód” to film w którym Puchatek staje się seryjnym mordercą. Reżyser wykorzystał fakt, że wytwórni Dysneyowi wygasła licencja na wyłączność na postać Kubusia Puchatka i połączył wiele nietypowych rozwiązań. Wejdź z nami do stumilowego lasu…

  John Wick 4” to wyjątkowe widowisko, film bardzo wysoko oceniany zarówno przez krytyków filmowych jak i widzów. Jonh stanie do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność, ale zanim do tego dojdzie musi stawić czoła całej międzynarodowej organizacji płatnych zabójców.

  Film akcji i fantasy „Shazam! Gniew bogów” to kontynuacja historii Bill’ego Batsona, który po wypowiedzeniu słowa SHAZAM! zmienia się w postać superbohatera Shazama.

  Yakari i wielka podróż” to niezwykła historia małego bohatera, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Młodego Yakariego poznajemy w momencie, gdy rozpoczyna tropienie nieuchwytnego mustanga. Daj się namówić do wspólnej wędrówki młodemu bohaterowi.

  Szkoła magicznych zwierząt” Ben klasowy outsider poznaje nowo przybyłą koleżankę Idę. Razu pewnego do klasy przyjeżdża specjalny gość, którego zapowiadała wychowawczyni. Gościem jest Mortimer Morrison, który poszukuję magicznych zwierząt przemierzając świat. Czy w klasie Bena i Idy, Mortimer odnajdzie coś niezwykłego?

  Wróżka Zębuszka” animacja dla najmłodszej części widowni o której zawsze pamiętamy. Opowiada losy sympatycznej Violetty pragnącej zostać wróżką, lecz oblewa sprawdzian. Zobacz u nas jej losy, gdy niezauważona podkrada klejnot, który umożliwia jej teleportację. Przekonaj się o dalszych losach Violetty.

  Szczęście Mikołajka” to kontynuacja dobrze nam znanej opowieści o chłopcu o imieniu Mikołajek, który opanował do perfekcji sztukę dokuczania nie tylko rodzicom, nauczycielom, ale również sąsiadom. Jego ciekawość i chęć odkrywania świata wplątała go w intrygującą historię. Zapraszamy na przygodę Waszego życia wraz z Mikołajkiem.

  Udostępnij