• News will be here
 • W kolejnym tygodniu repertuarowym obejrzymy trzy premierowe tytuły, zapowiadające niesamowitą dawkę filmowo-kinowych emocji. Zaczniemy od polskiej produkcji „Skołowani” w czarującej opowieści o miłości, która może spotkać każdego z nas w najmniej spodziewanym momencie, następnie na ekranie zagości długo wyczekiwany film przygodowy „Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor”, gdzie twórcy przenieśli epicką grę tworząc wyjątkowo dobrą filmową opowieść z gatunku fantasy. Kolejnym jakże zacnym premierowym tytułem będzie horror „Egzorcysta papieża”. w roli głównej Russell Crowe wcieli się w postać włoskiego księdza Gabriele Amortha, który zostaje wysłany przez Watykan do Hiszpanii w celu zbadania przypadku opętania małego chłopca. Na miejscu odkrywa spisek kościoła.

  Father Gabriele Amorth (Russell Crowe, right) in Screen Gems’ THE POPE’S EXORCIST.

  W każdy piątek o godzinie 12:00 oraz we wtorek o godzinie 18:00 zapraszamy do wspólnego świętowania wraz z Waszą ulubioną Akademią Filmową. Premierowo zagramy wspomnianą polską komedię romantyczną „Skołowani”.

  W niedzielę zapraszamy na cotygodniowy cykl pokazów sensorycznych w których specjalnie dla komfortu naszych widzów, ściszymy dźwięk i pozostawimy przyciemnione światła. 16 kwietnia o godzinie 10:30 animacja dla najmłodszych „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” opowiadająca urokliwą przygodę Misia, który wyrusza w podróż przez las wraz z Tatą Misia, aby zdobyć miód do urodzinowego tortu.

  Premiera polskiej komedii romantycznej „Skołowani” w której główny bohater Maks (Michał Czernecki) jest zarówno kobieciarzem, jak i notorycznym kłamcą. Spotyka atrakcyjną Annę (Marianna Zydek), która bierze go za niepełnosprawnego. Maks licząc na szybki podryw, brnie w kłamstwo. Anna ma zupełnie inny plan względem Maksa i przedstawia go Julii (Agnieszka Grochowska) starszej siostrze Anny, poruszającej się na wózku. Niespodziewanie Maks i Julia zbliżają się do siebie.

  Premiera kina fantasy „Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor”. Bohaterowie decydują się na kradzież reliktu, jednocześnie zostają dostrzeżeni przez grupę niebezpiecznych ludzi. W obsadzie wiele gwiazd kina: Chris Pine, Michelle Rodrigues, Justice Smith, Hugh Grant.

  Dla najmłodszych przygotowaliśmy super animację „Super Futrzak ratuje świat”. Główny bohater świnka morska, próbuję udowodnić swoją przydatność w prawdziwym świecie, zabierając nas w życiową przygodę. Rozpoczyna misję ratowania pszczół.

  Wyjątkowa opowieść o początkach współpracy z ikoniczną postacią Michaela Jordana i burzliwym okresie powstania marki AIR JORDAN w filmie „AIR”.

  Świat austriackiej monarchii, rodzinne obowiązki, piękne kostiumy, charyzmatyczna bohaterka Sisi. Czy uda jej się żyć na własnych zasadach i odciąć od oczekiwań rodziny? Zapraszamy na film „W gorsecie”.

  Wróżka Zębuszka” animacja dla najmłodszej części widowni o której zawsze pamiętamy. Opowiada losy sympatycznej Violetty pragnącej zostać wróżką, lecz oblewa sprawdzian. Zobacz u nas jej losy, gdy niezauważona podkrada klejnot, który umożliwia jej teleportację. Przekonaj się o dalszych losach Violetty.

  Szczęście Mikołajka” to kontynuacja dobrze nam znanej opowieści o chłopcu o imieniu Mikołajek, który opanował do perfekcji sztukę dokuczania nie tylko rodzicom, nauczycielom, ale również sąsiadom. Jego ciekawość i chęć odkrywania świata wplątała go w intrygującą historię. Zapraszamy na przygodę Waszego życia wraz z Mikołajkiem.

  Udostępnij