• W hali Białołęckiego Ośrodka Sportu zawodnicy i zawodniczka ASW Nelson Pabianice wzięli udział w XV ogólnopolskim turnieju zapaśniczym Białołęka Wresttling Cup zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy Talent Białołęka.

W turnieju na czterech matach walczyło aż 281 zawodniczek i zawodników reprezentujących 27 klubów z całej Polski.

Najlepiej spośród pabianiczan zaprezentowała się najlżejsza zawodniczka reprezentująca klub NELSON – Lena Binek, która wywalczyła złoty medal w kategorii do 27 kg. Dobrze wypadli również jej koledzy, czyli Maksym Vaschuk (kat. 50 kg), Fabian Majchrzak (kat. 57kg) i Bartosz Gołaszewski (kat. 80kg), którzy którzy zdobyli srebrne medale. Brązowe medale wywalczyli Mieszko Makowski (kat. 41 kg) i Igor Franciszkiewicz (kat. 58 kg).

Niewiele do brązu zabrakło Dawidowi Hofmanowi. W zawodach wzięli również udział Hubert Stępień, Mateusz Polakowski oraz Dorian Szymorek, którzy tym razem znaleźli się poza podium.