• News will be here
 • Początek repertuarowego tygodnia zapowiada się wyjątkowo. Przedpremierowa animacja dla młodych widzów „Uratuj drzewo”, następnie premiera świetnego musicalu z wyjątkową obsadą „Czarodziejski flet” oraz kino grozy „Martwe zło: Przebudzenie”. Zapraszamy do kolejnej odsłony cotygodniowego pokazu sensorycznego, którą zagramy w niedzielę o godzinie 10:30, tym razem na naszym ekranie zagości animacja „Basia 3”. W tym tygodniu rozpoczynamy w ramach Akademii Filmowej obchody 100-lecia wytwórni Warner Bros. Na początek przygotowaliśmy filmowe arcydzieło „Przeminęło z wiatrem” które zagramy w dwóch terminach, piątek o godz. 12:00 i wtorek o godz. 18:00.

  W sobotę i niedzielę specjalnie dla najmłodszych zagramy przedpremierowo animację „Uratuj drzewo”. Zapowiada się magiczny seans z niesamowitymi chochlikami, mistycznymi postaciami, którzy opiekują się drzewami posiadającymi fantastyczne moce.

  Kultowa seria horrorów powraca. W premierowej odsłonie tytułu „Martwe zło: Przebudzenie” przekonamy się czy jedna z głównych bohaterek filmu Beath stawi czoła przebudzonym demonom z tajemniczej księgi ukrytej wewnątrz budynku zamieszkującej przez Ellie, siostrę Beth.

  Premierowo musical na dużym ekranie „Czarodziejski flet”, a wśród twórców fantazyjnego świata opery, producent wykonawczy Roland Emmerich twórca takich hitów jak „2012”, „Pojutrze”, „Dzień niepodległości”. W głównych rolach Jack Wolfe „Wiedźmin”, Iwan Rheon „Gra o tron”. Wyjątkowa opowieść o chłopaku, który odnajduje tajemnicze przejście do świata opery, gdzie staje się głównym bohaterem.

  Abby mieszkająca z mamą w Australii rozpocznie batalię w bezwzględnym biznesem, chcąc ochronić rafę koralową oraz niezwykłą rybę z którą przyjaźni się od dzieciństwa. Niezwykle ujmujący dramat
  „Blueback” w naszym kinie.

  Bardzo dobre opinie po pierwszym weekendzie „Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor”. Film pełny nieoczekiwanych zwrotów akcji. Bohaterowie decydują się na kradzież reliktu, jednocześnie zostają dostrzeżeni przez grupę niebezpiecznych ludzi. W obsadzie wiele gwiazd kina: Chris Pine, Michelle Rodrigues, Justice Smith, Hugh Grant.

  Horror „Egzorcysta papież” opowiada historię włoskiego księdza Gabriele Amortha (Russell Crowe). Watykan wysyła księdza do Hiszpanii, aby zbadał przypadek opętania małego chłopca. Na miejscu ksiądz odkrywa spisek kościoła. Księdzu Gabrielowi przyjdzie zmierzyć się z silnym przeciwnikiem. Czy mu się uda? Przekonaj się!

  Polska komedia romantyczna „Skołowani” główny bohater Maks (Michał Czernecki) spotyka atrakcyjną Annę (Marianna Zydek), która bierze go za niepełnosprawnego. Maks licząc na szybki podryw, brnie w kłamstwo. Anna ma zupełnie inny plan względem Maksa i przedstawia go Julii (Agnieszka Grochowska) starszej siostrze Anny, poruszającej się na wózku. Niespodziewanie Maks i Julia zbliżają się do siebie.

  Udostępnij