• News will be here
 • Przełom kwietnia/maja przyniesie nam niezliczoną ilość nadzwyczajnych tytułów oraz wydarzeń specjalnych. Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaproponować w nadchodzącym tygodniu naszym widzom pokaz przedpremierowy, sześć premier kinowych oraz cztery wydarzenia specjalne!

  Takie tygodnie entuzjaści kina kochają bezgranicznie.

  Zapraszamy do naszego pabianickiego kina!

  Pokaz przedpremierowy

  Przedpremiera – „Trzech muszkieterów : d’Artagnan”

  Głównym bohaterem „Trzech muszkieterówd’Artagnan” jest d’Artagnan (w tej roli François Civil), który marzy o tym, by zostać muszkieterem. W realizacji tego pragnienia będą próbowali mu pomóc jego nowi przyjaciele: Atos (Vincent Cassel), Portos (Pio Marmaï) i Aramis (Romain Duris)

  Premiery tygodnia

  Premiera filmu 1 – „Strażnicy Galaktyki: Volume 3”

  Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa — misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

  Premiera filmu 2 „Bezmiar” – dramat

  Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś.Clara i Felice nie są już zakochani, ale nie potrafią się rozstać. Dla Clary jej wyjątkowa relacja z trójką dzieci staje się ucieczką przed samotnością. Najstarsza córka, Adriana (11l.) korzysta z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna i zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem. Prowadzi to do rodzinę do krytycznego punktu.

  Premiera filmu 3 „Konsekracja” – horror

  Specjalistka od chorób oczu – Grace (Jena Malone) przybywa do odległego klasztoru w Szkocji, aby zbadać sprawę rzekomego samobójstwa jej młodszego brata księdza. Nie ufając raportom Kościoła, kobieta prowadzi własne śledztwo, próbując ustalić, co wydarzyło się naprawdę.

  Premiera filmu 4„Piękna katastrofa” – romans

  Travis Maddox (Dylan Sprouse) w nocy staje się „Wściekłym psem” i uczestniczy w nielegalnych walkach. Zaś w ciągu dnia bryluje na korytarzach kampusu uniwersyteckiego oczarowując wszystkie dziewczyny. One tylko marzą, by być tą jedyną. Tylko Abby nie chce mieć z nim nic wspólnego.

  Premiera filmu 5 „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” – animacja dla najmłodszych

  Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność.

  Premiera filmy 6 „Uratuj drzewo” – animacja dla dzieci

  W lasach Pirenejów wciąż żyją ludzie pamiętający drzewa posiadające fantastyczne moce, które trudno sobie wyobrazić. Kiedy tylko wykiełkują ich nasiona pojawia się przy nich chochlik, który od teraz staje się ich nieodłącznym towarzyszem. Tak mówią legendy.

  Wydarzenia specjalne

  Tomi dla Kobiet 28 kwietnia godz. 19:00

  Wyśmienita polska komedia romantyczna „Skołowani”.

  Główny bohater Maks (Michał Czernecki) jest zarówno kobieciarzem, jak i notorycznym kłamcą. Spotyka atrakcyjną Annę (Marianna Zydek), która bierze go za niepełnosprawnego. Maks licząc na szybki podryw, brnie w kłamstwo. Anna ma zupełnie inny plan względem Maksa i przedstawia go Julii (Agnieszka Grochowska) starszej siostrze Anny, poruszającej się na wózku. Niespodziewanie Maks i Julia zbliżają się do siebie.

  Maraton Filmowy: Konsekracja 28 kwietnia godz. 22:00

  Maraton Horrorów: Konsekracja już 28.04.23 godz. 22:00. „Egzorcyzmy dnia siódmego”, „Sierota. Narodziny zła” oraz premierowo „Konsekracja”.

  Akademia Filmowa 28 kwietnia godz. 12:00 i 02 maja godz. 18:00

  Przejmujący dramat „Bezmiar”.

  Akademia Filmowa stworzona została z myślą o kinomanach ceniących dobre kino. Tytuły wybierane są przez członków Akademii. Członkiem może zostać każdy!

  Wystarczy wpisać się na listę w kinie! Spotkania odbywać się będą w każdy piątek o godzinie 12:00.

  Gwarantujemy, że cena biletów nie przekroczy 13 zł.

  Warunkiem uczestnictwa jest obecność co najmniej raz w miesiącu na seansie.

  Pokaz Sensoryczny 30 kwietnia godz. 10:30

  Bestsellerowa opowieść dla najmłodszych „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”

  Seanse przyjazne sensorycznieSeanse bez reklam, z przyciszonym dźwiękiem i przyciemnionym światłem na sali

  Pozostałe tytuły w repertuarze:

  Musical na dużym ekranie „Czarodziejski flet”, a wśród twórców fantazyjnego świata opery, producent wykonawczy Roland Emmerich twórca takich hitów jak „2012”, „Pojutrze”, „Dzień niepodległości”. W głównych rolach Jack Wolfe „Wiedźmin”, Iwan Rheon „Gra o tron”. Wyjątkowa opowieść o chłopaku, który odnajduje tajemnicze przejście do świata opery, gdzie staje się głównym bohaterem.

  Abby mieszkająca z mamą w Australii rozpocznie batalię w bezwzględnym biznesem, chcąc ochronić rafę koralową oraz niezwykłą rybę z którą przyjaźni się od dzieciństwa. Niezwykle ujmujący dramat
  „Blueback” w naszym kinie.

  Martwe zło: Przebudzenie” przekonamy się czy jedna z głównych bohaterek filmu Beath stawi czoła przebudzonym demonom z tajemniczej księgi ukrytej wewnątrz budynku zamieszkującej przez Ellie, siostrę Beth.

  Wróżka Zębuszka” animacja dla najmłodszej części widowni o której zawsze pamiętamy. Opowiada losy sympatycznej Violetty pragnącej zostać wróżką, lecz oblewa sprawdzian. Zobacz u nas jej losy, gdy niezauważona podkrada klejnot, który umożliwia jej teleportację. Przekonaj się o dalszych losach Violetty.

  John Wick 4” to wyjątkowe widowisko, film bardzo wysoko oceniany zarówno przez krytyków filmowych jak i widzów. Jonh stanie do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność, ale zanim do tego dojdzie musi stawić czoła całej międzynarodowej organizacji płatnych zabójców.

  Udostępnij