• Pabianickie Centrum Medyczne organizuje konkurs plastyczny na pracę przedstawiającą maskotkę PCM. Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową. Nagrody przewidziano też dla autorów prac, które zostaną wyróżnione.

  W konkursie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych z terenu Pabianic i powiatu pabianickiego.

  Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej, na której znajdzie się maskotka PCM. W oparciu o zwycięską pracę zostanie wykonany projekt, a następnie uszyty strój, który będzie wykorzystywany podczas rozmaitych wydarzeń z udziałem PCM.

  – Dzieciom pomysłów nigdy nie brakuje, dlatego postanowiliśmy zdać się na ich inwencję. Poza tym maskotka ma sprawiać radość właśnie najmłodszym – zaznacza dr n. ekon. Witold Olszewski, prezes PCM.

  Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie prace. Powinny one być wykonane w jednej z następujących technik: ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, farby akwarelowe, technika komputerowa.

  Prace można dostarczać następująco:

  a) do placówek oświatowych, do których uczęszczają uczestnicy

  b) drogą pocztową na adres organizatora: Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.,
  ul. Jana Pawła II 68, 95-200 Pabianice

  c) drogą elektroniczną, w formacie jpg, na adres: patrycja.socha@pcm-szpital.pl lub
  sekretariat@pcm-szpital.pl.

  Główną nagrodą w konkursie jest sprzęt RTV. Komisja konkursowa przyzna również 5 wyróżnień. Te prace zostaną wyeksponowane w oddziale dziecięcym szpitala oraz będą opublikowane na stronie internetowej i na Facebooku PCM.

  Więcej informacji o konkursie wraz z jego regulaminem można znaleźć na stronie internetowej PCM (www.pcm-szpital.pl) w zakładce „Aktualności”: https://pcm-szpital.pl/aktualnosci/konkurs-plastyczny-dla-dzieci-mozna-wygrac-nagrode

  Udostępnij