• Propozycje biura KARTAGINA

  Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Wielu planuje już, gdzie spędzi ten czas – czy będą to dobrze znane zakątki Polski, regiony, w których jeszcze nie byliśmy, a może wojaże zagraniczne? W planowaniu pomagają biura podróży, które już teraz oferują wycieczki i inne formy odpoczynku w różnych destynacjach. 

  Jaką ofertę wakacyjną posiada biuro podróży „Kartagina” działające w CH Echo?
  Działająca od 2002 roku „Kartagina” proponuje: wczasy krajowe z dojazdem własnym oraz autokarowym, wczasy zagraniczne z dojazdem własnym, autokarowym, lotniczym, wycieczki objazdowe, rejsy, pobyty weekendowe, pobyty sanatoryjne. Gwarantuje rezerwację miejsc hotelowych  na całym świecie.  W ofercie posiada kolonie i obozy dla dzieci, młodzieży oraz studentów. Za pośrednictwem tego biura można dokonać zakupu biletów autokarowych oraz lotniczych, a także mieć gwarancję zapewnienia ubezpieczenia turystycznego i miejsc parkingowych przy lotniskach w Polsce. 
  Biuro podróży posiada stronę internetową, na której skorzystać można z wyszukiwarki wczasów. Uwzględniając kryteria takie jak: środek transportu, typ, data i cel podróży oraz liczba osób (dorosłych i dzieci), można z jej pomocą odnaleźć wyjazd idealny dla siebie.
  Dokąd najchętniej jeżdżą pabianiczanie? Jak się okazuje prym wiodą wśród naszych mieszkańców Turcja, Grecja, Hiszpania oraz Tunezja. W ofercie „Kartaginy” ponadto dużą popularność zyskały wyloty z Łodzi do Bułgarii, Grecji czy Turcji. Jeżeli chodzi o sam zakup wycieczki, najczęściej mieszkańcy naszego miasta chcą rezerwować miejsca wyjazdu jak najszybciej – w opcji „first minute”.
  Korzystający z usług biura w sezonie letnim decydują się na wyjazdy o charakterze wypoczynkowym, dotyczy to w szczególności rodzin z dziećmi. Poza tym czasem – w maju czy też wrześniu – wyjeżdżający wybierają wycieczki, których głównym celem jest zwiedzanie. 
  Podróżnikami są najczęściej całe rodziny lub niewielkie grupy znajomych, a także rodziny wraz z przyjaciółmi.  Dodatkowo, w biurze „Kartagina” często spotykane są wyjazdy grup młodzieży… która chce „zmienić klimat” po napisaniu egzaminu maturalnego – najczęściej wybiera ona Turcję, Majorkę oraz greckie wyspy. 
  Wszystkim, którzy wyczekują upragnionego wypoczynku, życzymy, aby spędzili go jak najlepiej!

  Propozycje biura HURTOM TRAVEL

  Wachlarz ofert w działającym od ponad 19 lat w Pabianicach biurze podróży jest bardzo różnorodny. W tym sezonie obejmuje wybór najciekawszych wydarzeń rynku turystycznego w Polsce. Organizatorzy dobierają dla swoich klientów oferty turystyczne w najatrakcyjniejszych cenach. Firma deklaruje również zakwaterowanie w możliwie najlepszych jakościowo hotelach. 
  Najczęściej wybieranymi kierunkami podróży są w tym roku: Grecja, Turcja oraz Albania. Polacy chętnie wybierają również ciepłą Hiszpanię. Jak zapewniają właściciele „Hurtom Travel”, swój „wielki powrót” przeżywa pod względem letnich wyjazdów Tunezja. 


  Na stronie internetowej biura ww.hurtomtravel.pl można skorzystać z wyszukiwarki wczasów. Uwzględniając kryteria takie jak: środek transportu, typ, data i cel podróży oraz liczba osób (dorosłych i dzieci), można z jej pomocą odnaleźć wyjazd idealny dla siebie. W przypadku trudności –  klienci mogą korzystać z pomocy konsultantów.
  A w które z tych miejsc najchętniej jeżdżą pabianiczanie? 
  Jak się okazuje, prym wiodą wśród naszych mieszkańców Turcja oraz Grecja. Jeżeli chodzi o sam zakup wycieczki, najczęściej wybieramy wyjazdy All Inclusive. 

  Propozycje biura PACOTOUR

  Biuro Turystyczne PA-CO-TOUR jest najstarszym tego typu biurem w Pabianicach. Działa od 1989 roku.
  Swoim Klientom oferuje bogaty zakres usług turystycznych, które mogą zadowolić najbardziej wymagających.
  1. Od początku działalności PA-CO-TOUR współpracuje z największymi touroperatorami w Polsce.
  2. PA-CO-TOUR jest samodzielnym organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży, organizując obozy krajowe i zagraniczne. W tym zakresie PA-CO-TOUR bezpośrednio współpracuje z kontrahentami zagranicznymi oraz krajowymi.
  3. Podobnie jak przy organizacji wypoczynku dla młodzieży, PA-CO-TOUR na każde życzenia Klienta organizuje wycieczki krajowe i zagraniczne. I podobnie jak w przypadku wypoczynku letniego dla młodzieży w tym zakresie współpracuje bezpośrednio z kontrahentami w Polsce i za granicą.
  4. PA-CO-TOUR pośredniczy w zakupach biletów samolotowych oraz biletów na zagraniczne trasy autokarowe.
  5. PA-CO-TOUR oferuje wypoczynek połączony z zabiegami rehabilitacyjnymi w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „E.W.A.” w Ustroniu Morskim. Można tam wypocząć od przełomu kwietnia/maja do początku października. Ośrodek oferuje znakomite wyżywienie, komfortowe wyposażenie pokoi, bardzo bogaty program towarzyszący pobytom (wycieczki, ogniska, imprezy integracyjne) oraz szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych. Osoby zainteresowane pobytem mogą skorzystać z dojazdu autokarem, który zapewnia ośrodek za dodatkową opłatą. Autokary dowożą uczestników wypoczynku do Ustronia Morskiego z Pabianic i Łodzi.
  PA-CO-TOUR jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Na swoją działalność posiada koncesję nr 0702 UKFiT i jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w AXA.
  Siedziba biura znajduje się w Pabianicach przy ulicy Kościuszki 5 i jest ono czynne w godzinach od 10.00 do 18.00, a w soboty od 10.00 do 13.00. Można się kontaktować telefonicznie pod nr. 42 215-54-54 lub 602 11 33 55, a także za pomocą poczty elektronicznej: biuro@pacotour.com.pl
  Więcej informacji na stronie www.pacotour.com.pl

  Właściciele PA-CO-TOUR oraz Ośrodka Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnego „E.W.A.” w Ustroniu Morskim – Ewa, Adam i Wiktor WLAZŁY – serdecznie zapraszają do korzystania z bardzo bogatej oferty wypoczynku krajowego i zagranicznego.

  Propozycje biura PTTK

  Lato 2023 z PTTK im. Kazimierza Staszewskiego w Pabianicach Zapraszamy na wczasy wypoczynkowe i rehabilitacyjne:

  – Karwia, 29 maja-7 czerwca
  – Jarosławiec, 10-23 czerwca (dla osób z dofinasowaniem PFRON i bez dofinansowania)
  – Łeba, 13-23 czerwca
  – Ryn (MAZURY), 3-10 lipca
  – Jurata, 9-18 lipca
  – Busko-Zdrój, 3-12 sierpnia
  – Łazy, 5-13 sierpnia
  – Pobierowo, 26 sierpnia-3 września
  – Mielno-Unieście, 2-12 września
  – Łeba, 11-21 września
  – Kudowa  Zdrój, 1-8 października

  Zapraszamy wraz z naszymi Kołami i Klubami
  na wycieczki krajoznawcze oraz wyjazdy na spektakle do teatrów:

  – Niecka Nidziańska, 4 czerwca
  – Trójmiasto, 9-11 czerwca
  – Leszno – Osieczna – Rydzyna, 30 czerwca-2 lipca
  – Kraków, 22-23 lipca
  – Podlasie, 18-20 sierpnia
  – „Damski Biznes”,  17 września – spektakl komediowy w Teatrze Muzycznym w Łodzi

  MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA KOLONII I OBOZÓW BIURA PODRÓŻY „HARCTUR”

  PTTK Oddział Pabianice
  95-200 Pabianice, ul. Traugutta 2
  tel. (42) 215-59-46, 502-556-221
  http://pabianice.pttk.pl, pttkpabianice@onet.eu
  Gwarancja ubezpieczeniowa SIGNAL IDUNA
  Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. o numerze M 522188  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  REKLAMA
  STAROSTWO
  REKLAMA
  NAJNOWSZE WYDANIE

  REKLAMA

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA