• 30 maja (wtorek) straż miejska i Pabianickie Centrum Medyczne zapraszają na wspólną akcję. Będzie znakowanie i uzdrawianie.

  – Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie znakowaniem rowerów ponawiamy naszą akcję i zapraszamy wszystkich chętnych rowerzystów na bezpłatne znakowanie jednośladów. Współpartnerem naszej akcji jest Pabianickie Centrum Medyczne – informują strażnicy miejscy.

  Wspólne działania odbędą się przy szpitalu (wjazd do SOR – od ul. Wiejskiej – przy ścieżce rowerowej). Akcja 30 maja będzie prowadzona w godz. 9.00 – 13.00.

  Nie ma obowiązku wcześniejszego zapisywania się. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą dowód osobisty i ew. dowód zakupu roweru (w przypadku braku będzie spisane oświadczenie pod groźbą odpowiedzialności karnej).

  – Przedstawiciele PCM przypomną instruktaż udzielania pierwszej pomocy. Powiedzą, jak zachować się w przypadku drobnych kontuzji, które mogą pojawić się podczas jazdy rowerem, zmierzą ciśnienie tętnicze oraz zapoznają z ofertą prężnie rozwijającego się pabianickiego szpitala – zapraszają serdecznie organizatorzy.

  foto: SM

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *