• Tyle krążków wywalczyli zawodnicy PTC PABIANICE podczas I rzutu radomskiej ligi zapaśniczej, który odbył się w sobotę, 27 maja, w Radomiu.

W turnieju złoty medal w grupie wiekowej młodzik wywalczył Sargis Petikyan w kat. 52 kg. Srebrne medale: Mateusz Broniarczyk (kat. 38 kg) i Lucjan Popecki (kat. 75 kg), a brązowe: Kordian Świniarski (kat. 48 kg), Kasjan Wlazłowicz (kat. 48 kg).

Wojciech Jagieło (38 kg), Aleksander Jagusiak (38 kg) i Adrian Osiczak (62 kg) przegrali swoje pojedynki o brązowe medale i zajęli V miejsca.

W kategorii dzieci brązowe medale zdobyli: Przemysław Osiczak (kat. 27 kg) oraz Norayr Harutyunyan (kat. 47 kg). Po przegranych, ale wyrównanych i zaciętych pojedynkach o brązowe medale Albert Wiercioch (31 kg) oraz Norbert Osiczak (43 kg) zajęli V miejsca.

Sekcja zapaśnicza PTC Pabianice zaprasza dzieci od 5. roku życia na treningi (ul. Gdańska 7). Informacje: tel. 511-122-012 lub 513-182-611.