• W związku z pracami remontowymi w ramach projektu tramwajowego zamknięte zostaną skrzyżowania z ulicą Konstantynowską. To z kolei skutkuje zmianami w ruchu drogowym i trasach autobusów MZK.

    Od środy, 31 maja, do soboty, 3 czerwca, wykonawca remontu tramwajowego będzie wykonywał warstwę ścieralną w ciągu ulic Stary Rynek i Warszawskiej na odcinku od muzeum do ul. Kaplicznej (wraz ze skrzyżowaniami z ul. Stary Rynek, Sobieskiego, Poprzeczną, Szewską, Bóźniczną, Batorego, Gdańską i Majdany).

     2 (piątek) i 3 czerwca (sobota) zamknięte będą skrzyżowania z ul. Konstantynowską. Nie będzie możliwości przejeżdżania północ-południe przez te ulice. Obowiązywać będzie także zakaz parkowania.

    Ponadto od godz. 7.00 w piątek do soboty włącznie autobusy komunikacji miejskiej (linii 3, 4, 6, D) będą kursować objazdem ulicami Warszawską i Sikorskiego. Przystanki autobusowe na ul. Konstantynowskiej przy ul. Warszawskiej zostaną zawieszone, a w zamian będą uruchomione przystanki tymczasowe na ul. Warszawskiej przy ul. 3 Maja (przy posesjach nr 38 i 49).

    Udostępnij